ДелиВерка• 15 июня 2016
як це виглядає зі сторони? розсудіть, будь ласка
З чоловіком разом сім років, буває по різному, то сваримось то миримось. Вчора я пізно прийшла з роботи(19.30) і почала швидко готувати борщ, жарені кабачки. накрила на стіл і пішла в кімнату(щось дуже боліла голова) Він з донькою повечеряв і тут почалось: почав на кухні бубніти, що не помила мийку,що насмітила, а потім понеслось......обзивання- засранка і в такому дусі. Я не доприбирала, так як хотіла, щоб швидше повечеряли, бардаку там не було і взагалі крім мене там ніхно і не миє і не прибирає.....
Також на днях прийшла вечером з новою зачіскою і з кульком, де було 2 морквини, він перше що сказав- "нашо моркву купила - в селі не могла взяти"? а на зачіску так і не звернув увагу. Всі прирікання в нього починаються з порогу..... То - "чого лежиш, шо не можеш прибрать за 10 минут і лежати"? я йому відповідаю, що тільки прийшла, дай відпочити, а його це заводить.... В квартирі в нас чисто, наготовлено постійно, але немає бажання приходити додому...... постійно "як солдат", жду до чого знову буде прирікатись...... Постійно стараюсь., а в за мін тільки чую - то не так і все не так...
Зараз я в депресії, постійно плачу. На останнє його невдоволення, я щось намагалась йому довести, запитувала - чого йому не вистачає, чому прирікається.... вийшла сварка, купа обзивань, вчора навіть і замахнувся, хотів вдарити....
Престидижитатор• 15 июня 2016
Ничего себе. Диктатор и домостроеевец. Если его что то не устраивает пусть сделает сам и лучше. А вообще когда так начинают прессинговать значит что то за ним не чисто. Набедокурил в чем то и вас пытается опустить ниже плинтуса. Это не дело, меняйте свой устав семейный. Или намучайтесь еще
Оле Лукойе• 15 июня 2016
А что он делает по дому? Если хочет чтобы было так как ему нравится,пусть освободит вас от зарабатывания денег. Предложите ему. Вот блин мужик у вас.
ДелиВерка
• 15 июня 2016
Ответ дляОле Лукойе
після роботи зразу лягає відпочити, потім миється і їсть
на вихідних раз в два місяці може пропилососити
Админко• 16 июня 2016
Ответ дляДелиВерка
ждите - завтра отправлю)))
У моей сестры был муж с ЗУ! Это кошмар .... Обхаживай и чуть ли не с опахалом над ним стой)) моему все равно чисто не чисто, поубирает, заберёт меня поедем куда-то покушаем и все отлично