Начальник Анонимов• 21 июня 2016
Я-погана мати?
Чи э ще такі матері, як я? Дитинці 11 міс. У четвер на вечір піднялась температурка, 38, цілу ніч не спадала. На ранок-38,5, на вечір-вже 39, дитина марудна, грудь бере, від іншої їжі відмовляється. У суботу при спробі трішки погодувати-рвота тим, що дала поїсти. Рвота одинична, більше їжу не давала, лише грудне молоко. Темпа на вечір вже 39,5. Цілу ніч не спадає. Спала лише у неділю на ранок. Температуру не збивала, нічим не лікувала. Аналізи здавали, сказали, погані: лейоцити 20, сое-25, п-16, с-36, е-1.
Зараз температури немає. Лікар оглядав, легені чисті, горло не зміг-дитина не дала подивитися.
Тепер переживаю, чи не буде наслідків, і думаю, а, можливо, потрібно збивати температуру. У нас зуби прорізуються. І перед тим у сім"ї хворів дорослий на ангіну. Я-погана мати? Чи є ще такі, хто не збиває температуру? Можете засудждувати, якщо хочете.
Любовь Калистратовна• 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Хворіємо 6 міс. Стан різний. то 20тис,то 87,то 140. Ремісії немає. Пройшли гормони, зараз направляють на імуноглобулін. А ви чим лікувались? У вас ремісія? Давно??? Напишіть мені в особисті повідомлення?Хлопчику 5 років
А вы знаете, что у детей с ИТП протокол выбора - только иммуноглобулин? А гормоны - терапия второй линии? Если вы все бачылы пэрэбачылы чыталы пэрэчыталы, почему вы не настаивали на терапии иммуноглобулином сразу?
Серьезная баба• 22 июня 2016
ВЫ не просто плохая мать,Вы как бы Вам помягче сказать....одна ненормативная лексика.Я за сутки сбивала раз 5-6 ребенку 3 дня назад,38,5 для меня это уже кондражка!!!засыпала,только когда сбивала,2 раза скорая была,один раз укол делали,не могла сбить.А у вас 39,5...ппц
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вдома не могли прокапатись,а в Чернігові відмовили нам в Біовені. Сказали,що порядок і послідовність інші(((((( Коли твоя дитина вся синя, починаєш діяти не розумом і не серцем а страхом. А в наших лікарнях лякати ой як уміють((((((Зараз я б вже так не вчинила((((( Завтра робимо контрольний аналіз, якщо від останнього візиту до гем в Оххмадиті немає покращення, то підемо на модулятори(
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
гмм...автор, ну как вам сказать), судя по описанной ситуации вы хорошая мама с отличной интуицией) - не навязывали ребенку кормление - это плюс! давали грудь - много плюсов), в молоке антитела))), не сбивали воспалительную температуру 2 дня - дали выработаться интерферону))), не стали слепо давать АБ без установленного диагноза - тоже молодец!
только вот вы рисковая мама), я бы при приближение температуры к 39 - побоялась и сбила такому маленькому ребенку - просто ведь не известно справиться система терморегуляции или нет(... но это сработала ваша интуиция в принципе) - видимо внутри вы знали, что в этом вопросе ребенок генетически похож на вас) - отлично переносит высокую температуру))
удачи вам! здоровья малышу! АБ не давайте еще дня 4, а потом удивите врача выздоровлением))) удачи!
))))Респект!!!
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
И да, если не доверяете врачам, кто пунктирует вашего ре? Пушкин?
Що таке ’пунктирует’???
Любовь Калистратовна• 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Иммуноглобулин должен помочь. И да, лучше было вводить его первым. Здоровья вам.
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ще напишіть,що всі ці ліки просто корисні(((((( Треба приймати їх?????Є чітко прописані пункти коли приймати аб, коли жарозниж....Ви ж лікар ви ж це і так знаєте.
Любовь Калистратовна• 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Що таке ’пунктирует’???
Ребенку не делали стерналку???
Любовь Калистратовна• 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
У автора бактериальная кровь! Да, это требует лечения.
У вас лечение проведено неправильно. Это вина и врачей, и ваша.
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дякую. Ми просто не були готові захворіти, тому не були інформовані. А в де лікар????? Перший раз чую, що за протоколом спочатку глоб, а потім предн. Лікувались в Черніг, консультуємось в Охмадиті і ніхто не сказав ні разу про невірність лікування(((((((
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ребенку не делали стерналку???
Що це?????
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В чому не привильність??? Можите написати?????
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я так розумію пора і мені створювати тему ’Я погана мати’(((
ПростоБелка• 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
читаєте не уважно.в моїх повід. написано,що аналізи здати обовязково і у лікаря спостерігатись по поводу хрипів і горла!!!! І спостерігати за дитиною та проявами. вказано також лікувальні засоби до якихми прибігаємо у випадку хвороби. Так що читайте уважніше, не виривайте з контексту!!!
я не знаю где вы это написали. явно не в том сообщение которое я цитировала. горло при высокой температуре это конечно хорошо наблюдать но т.к страдает цнс то не за горло тут речь идет. да и анализы делаются не один день, от высокой тепмы можно за это время уже поиметь проблем. поэтому сбивать или нет выбор и ответственность каждой мамы отдельно. врачи сбивают все что больше 38.5
ПростоБелка• 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
температура аб не лікується. Збивати після 38,5.
сбивается то что ее дает- бактериальное осложнение т.е воспаление.
один раз сказанул кто то и все разнесли по инету не вдумываясь в смысл. аб лечит причину температуры.
Начальник Анонимов
• 22 июня 2016
Ответ дляБлагоуханочка
У меня паника при темпе 37.7 рука тянется до нурофена а тут почти 40 и ноль. Ужас
Хто Вам сказав, що 0, що я не переживала? Не пересмикуйте.
Начальник Анонимов
• 22 июня 2016
Ответ дляПодставка для припева
Автор, закрывайте тему, не то ’яжематери’ обвинят Вас во всех смертных грехах.
Підкажіть. А як щодо аналізів? Мене турбують паличкоядерні. Якби не вони-то не хвилювалася б. Ангіну як таку нам не поставили, сказали, ОРВІ, але у нас ні нежитю, ні кашлю не було. МОжливо, опираючись на результати, все-таки, потрібно було дати антибіотик. Тепео от переживаю... ((
Начальник Анонимов
• 22 июня 2016
Ответ дляНеКонец-Света
Автор, а когда у вас 39 температура, вы толе не сбиваете? Средневековье какое-то, и боязнь аб - тоже считаю средневековьем.
Писала неодноразовно-не збиваю.
Начальник Анонимов
• 22 июня 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
ДЯкую, я хочу завтра перездати кров, подивитися. Я не була впевнена.
Начальник Анонимов
• 23 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Та можна спотикнутись і впасти мертвим. Але ліки мабуть, ще нікого не вилікували. Я зробила помилку коли при кожному захворюванні свого хлопчика, викликала лікаря, який назначав аб, і я ,ДУРА, давала. Шкодую,що не покладалась на свої інстинкти, а полегшувала своє життя слухаючи того байдужого лікаря. Не довіряю сучасним лікарям, тому, не розказуйте мені, що і від чого буває(((((( Я вже це бачила, перебачила, читала, перечитала(((((((
Одужуйте.

Начальник Анонимов
• 23 июня 2016
Ответ дляДобра всем!

Xвостокрутелка• 23 июня 2016
Теж колись була така безпечна, але і дитина гарно реагувала на температуру, пам´ятаю рекорд 41 аж тоді дала жаропонижаюче. З молодшим таке не роблю, в нього погано збивається температура, зато імунітет у старшої прекрасний!!!
Добра всем!• 23 июня 2016
Ответ дляXвостокрутелка

Своего не предлагать• 23 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
заодно настоятельно рекомендую поменять педиатра!)
всего вам и вашей семье самого наилучшего!
Своего не предлагать• 23 июня 2016
Ответ дляПростоБелка
а если точнее то АБ подавляет иммунитет, который и поднимает температуру для выработки антител...
Своего не предлагать• 23 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
не стоит давать повод посамоутверждаться некоторым за свой счет
я с врачами и за мужа воюю, не то что за ребенка
уже два раза не просто поставила под сомнение их диагноз мужу, но и сказала конкретно что у него - злятся жутко), но против анализов подтверждающих мой диагноз - не попрешь
но я не собираюсь создавать тему ’я плохая жена и мама’
наш терапевт (выбранный мной))) теперь говорит мужу, что тот к нему ходит за бумажкой - больничный взять, а лечит его все равно жена)
кстати, отличный врач и интересный человек))) жаль таких мало...
Начальник Анонимов
• 23 июня 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
Дякую.
Добра всем!• 23 июня 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
дякую за підтримку)))))вже не одноразово переконувалась,що поступати треба згідно своєї інтуїції.
Начальник Анонимов
• 23 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Своего не предлагать• 23 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
рада была встретиться с вами в теме)
вы правы - решение всегда зависит от конкретных обстоятельств! тем более когда дело касается здоровья - все мы разные))) и иногда только интуиция подсказывает правильное решение.) потому что когда мы паникуем за больного ребенка или дорогого для нас человек - на нашу способность мыслить и принимать решение влияют эмоции, а подсознание никогда не паникует) потому его подсказки всегда объективны) - главное суметь их услышать и понять)...