24 июня 2016

він подзвонив... продовження моєї теми http://sovet.kidstaff.com.ua/question-149

Дзвонив 3 рази, на 4 я відповіла. Говорив дуже лагідно,запитав як в мене пройшов день і т.д, а в кінці сказав цілую, я завтра тебе наберу
Запитання 1. як мені далі себе поводити?
Запитання 2. він типовий женатік?
автор Серьезная баба 24 июня 2016
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1495952
ой, ось правильна силка
Умничка-помощничка 24 июня 2016
Так ви переспати переспали, а про симейний стан не спитали?Чи як?
Лень гуглить 24 июня 2016
Ответ дляУмничка-помощничка
Так ви переспати переспали, а про симейний стан не спитали?Чи як?
забула)
Фокус-Покус 24 июня 2016
Он женат
Барышня_Смольный 24 июня 2016
А как в туалет ходить почему не спрашивает?
Автор, плывите по течению и не наяривайте ему первой! Покажите какая Вы независимая.
И вопрос, сколько Вам лет? 18 уже есть?
автор Серьезная баба 24 июня 2016
Ответ дляБарышня_Смольный
А как в туалет ходить почему не спрашивает?
Автор, плывите по течению и не наяривайте ему первой! Покажите какая Вы независимая.
И вопрос, сколько Вам лет? 18 уже есть?
Давно вже
куркулиха 24 июня 2016
Спросите у него женат ли
Умничка-помощничка 24 июня 2016
Автор, йому ж 52, як в нього встане (а це в цьому віці буває рідко), тоді й знов чікнитесь
автор Серьезная баба 24 июня 2016
Ответ дляУмничка-помощничка
Автор, йому ж 52, як в нього встане (а це в цьому віці буває рідко), тоді й знов чікнитесь
За ніч було 3 рази
Барабан для взрослых 24 июня 2016
Ответ дляСерьезная баба
За ніч було 3 рази
Бедная девочка... 52 летний женатый старпер...
Брррррр
princess_Sofi 24 июня 2016
Хм... Якщо ночували в нього, напевно, б замітили жіночі речі, якщо він одружений?
Томатико 24 июня 2016
Ответ дляСерьезная баба
За ніч було 3 рази
Виагру слопал
Томатико 24 июня 2016
Ответ дляprincess_Sofi
Хм... Якщо ночували в нього, напевно, б замітили жіночі речі, якщо він одружений?
Так небыло уточнения ,что у него
автор Серьезная баба 24 июня 2016
Ответ дляprincess_Sofi
Хм... Якщо ночували в нього, напевно, б замітили жіночі речі, якщо він одружений?
Типова холостяцька квартира, тільки в ванній дитячий шампунь Дракоша, більше ніяких признаків
Настя Снежок Воля 24 июня 2016
А почему все думают, что с возрастом желание пропадает? Мой муж, мне 35, ему 46, по 5 раз в день, если мне хочется, и никогда не отказывает, наоборот, мне столько не надо. И внизу соседи, он и она, нашли друг друга, 70-летние ’молодожены’, только и слышно с балкона. Ругаться не хочу, а соседи кричат, не дают детям спать. Лето, жара, окна открыты. А по сути, автор, этот мужчина скорее всего женат. И оно вам надо?
автор Серьезная баба 24 июня 2016
Ответ дляТоматико
Так небыло уточнения ,что у него
в нього
Настя Снежок Воля 24 июня 2016
Ответ дляСерьезная баба
Типова холостяцька квартира, тільки в ванній дитячий шампунь Дракоша, більше ніяких признаків
Мейк-ап форева 24 июня 2016
на секс ходить к нему нужно и только когда ему нужно?
princess_Sofi 24 июня 2016
Ответ дляТоматико
Так небыло уточнения ,что у него
В попередній темі було. Автор не питала чи жонатий, скільки років...про що вони два побачення говорили?
Добро с Кулаками 24 июня 2016
В мене чоловік дитячою шампунькою КРЯ КРЯ миє волося, це не про що не каже)
автор Серьезная баба 24 июня 2016
Ответ дляДобро с Кулаками
В мене чоловік дитячою шампунькою КРЯ КРЯ миє волося, це не про що не каже)
Ну жіночих речей не було взагалі, в холодильнику бутилка віскі і цукерки
Добро с Кулаками 24 июня 2016
Ответ дляСерьезная баба
Ну жіночих речей не було взагалі, в холодильнику бутилка віскі і цукерки
Холостяцький набір) вздихніть, він не одружений.
princess_Sofi 24 июня 2016
Ответ дляДобро с Кулаками
В мене чоловік дитячою шампунькою КРЯ КРЯ миє волося, це не про що не каже)
Вибачте, нащо?
Добро с Кулаками 24 июня 2016
Я би ніколи віскі в холодильник не поставила б, а ось мій чоловік би це точно б зробив)))
Добро с Кулаками 24 июня 2016
Ответ дляprincess_Sofi
Вибачте, нащо?
Йому подобається запах
Добро с Кулаками 24 июня 2016
Якщо кря кря закінчується, він і донечкеним ушастим нянем може помити
автор Серьезная баба 24 июня 2016
Ответ дляДобро с Кулаками
Холостяцький набір) вздихніть, він не одружений.
На наступний раз запитаю, при зустрічі. Якщо вона буде..
tamillata 24 июня 2016
Автор, а может и не женат ) Буду держать за вас кулачки, пусть у вас все получится. Живите, общайтесь, радуйтесь жизни и не гоните коней.
Дую ветер 24 июня 2016
еще вариант квартира сьемная именно для таких как автор...
автор Серьезная баба 24 июня 2016
Ответ дляtamillata
Автор, а может и не женат ) Буду держать за вас кулачки, пусть у вас все получится. Живите, общайтесь, радуйтесь жизни и не гоните коней.
Дякую