ЦыбаФу• 26 июня 2016
Помогите ! Не могу купить картерс ! Не принимает карту , хотя с ней все хорошо (
Пробовала и долларовую и гривневую , заонила в банк - все ок .
Пишет при чекауте - ваша карта отклонена , используйте другую ...
Биллинг и шиппинг юэ , до этого всегда все нормально было ....
Гарний одяг• 26 июня 2016
Відкрийте в приват24 віртуальну картку, у мене Картерс тільки з неї виходить купити, немає значення чи доларову чи гривневу, інші крім віртуальних чомусь не сприймає
ЦыбаФу
• 26 июня 2016
Ответ дляГарний одяг
Я с них и пыталась заплатить . Два года покупала без проблем .