ЛюсяЗ• 28 июня 2016

В каком супермаркете в Киеве можно купить молочку LatteR?

Гастроэнтеролог прописал ребенку безлактозную молочку. Пыталась в интернете найти, но что-то никак не найду((( Подскажите пожалуйста, может кто встречал в каких-то супермаркетах молочку LatteR?
Спасибо!
Letsgo.kiev.ua• 03 июля 2016
Були проїздом у Новусі, що на виїзді з Києва в сторону Броварів.
Там були і йогурт і кефір. В основному у магазинах бачила тільки звичайне молоко.

Ви спробуйте, але може результату не бути в перші дні.
Наприклад. у доці були страшні висипи по всьому тілу. Зійшли аж за 3неділі.
А взагалі без лактози не можна. Нестача лактози впливає на нервову систему.
І безлактозні продукти це найлегший і найзручніший варіант.
Мамалак в каплях до пів року тільки. А в
капсулах давати дитині поки що тільки уявляю як.
Якщо вам прийдеться, то будете виясняти як вам зручніше.
Будьте здорові!
Sweet_Lana• 16 января 2017
Ответ дляVernika88
Посмотрите в Метро. Мне кажется, там видела
В Метро нет, искала
ira 3• 19 января 2017
Мы покупаем в метро на окружной и в Мегамаркетах. Но часто бывает, что все заканчивается и нет на полках. Есть в интернет магазинах, хочу попробовать заказать.