Гадаю_По_шнуркам• Изменено 13 декабря 2025

Не вистачає грошей облаштувати квартиру. На чому зекономити?

Тобто відмовитись від дорогого
Що можна купити дешевше і жити нормально
Мені потрібно
Диван
Ліжко
Матрас
Тюль, штори
Побутова техніка
Килим до дивану

Що можна купити дешевше? І не гнатися за «супер пупер»?
Хочеться щоб було красиво.. це моя перша квартира
Розбещена цяточка• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я серйозно
Диван фланкоф
Тюль штори асер
Матрас в світ матрасів
Ліжко в 4рум
Ну такі ціни..
Ви лише ці бренди розглядаєте? Якщо у вас стоїть питання в економії, то це не ваша ціна. Є набагато дешевші варіанти. Ви просто не шукали.
KURIS• 13 декабря 2025
техніку оформляйте оплата частинами
без переплати і взяти можете все
ліжку не купуйте купіть матрас для початку

п.с це зі свого досвіду
ПесиКот• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Диван порахували 75000
Штори тюль 68000(
Килим 20000
Ліжко 35000
Матрас 25000
почніть з матрасу)
ми спимо без ліжка
KURIS• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Диван порахували 75000
Штори тюль 68000(
Килим 20000
Ліжко 35000
Матрас 25000
штори беріть з юск, там можна блекаути взяти за 1тис (шторина)
сама себе прекрасная• 13 декабря 2025
Ответ дляПідмітайло
Ну який шифон)))люди хочуть сучасне і нормальної якості. Ми шифон купували 20 років назад
У чому різниця можете пояснити? можна на вашу подивитись ´гарної якості´
KURIS• 13 декабря 2025
Ответ дляПідмітайло
а що в шифоні не так, це вічна класика, яка була 20років тому так є і зараз
сама себе прекрасная• 13 декабря 2025
Ответ дляKURIS
Та нє...коли є бабки головне в шторах і тюлі цінник. )) понти вони такі, гріють душу
сама себе прекрасная• 13 декабря 2025
Ответ дляKURIS
Так і навіть дешевше є, якщо грошей не вистачає. Тисячі людей в сінсей купують але тут все що недорого має бути соромно
KURIS• 13 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
зараз війна один прильот і до сра** штори з тулями за 9000тис

я купили в юск штори взагалі по супер акції за 550грн нічого в них поганого немає, класні плотні, візуально ніхто не скаже що вони коштують 550грн
сама себе прекрасная• 13 декабря 2025
Ответ дляKURIS

От і я з таким цінником буду брати. Зловлю десь по акції. Цінності в одних людей змінились, а інші продовжують працювати на штори і дивани.))
KURIS• 13 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
100%
ЧупакабраЗеБест• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я серйозно
Диван фланкоф
Тюль штори асер
Матрас в світ матрасів
Ліжко в 4рум
Ну такі ціни..
а джыск уже что закрылся?
Железобетон• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я серйозно
Диван фланкоф
Тюль штори асер
Матрас в світ матрасів
Ліжко в 4рум
Ну такі ціни..
У темі написано, що не вистачає грошей і хотіли б зекономити. А тут раптом 4рум. Тролите?
Чарівна патика• 13 декабря 2025
Навіщо тюль? Штори? Візьміть недорогі римські штори і Юск чи Ікея.
Гжегож Бженчишчикевич• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тюль 750 грн 1 метр
Штрр 1400 грн 1 метр
Не театр
2 кімнати і кухня…
Тю, я в юскі купила готові і нема проблем. І взагалі, ми коли заселялися ще рік жили без тих штор, нічого страшного в тім не було. Диван-це важливо. І техніка також. Все інше-дрібниці без яких можна і пожити
Непонятно• 13 декабря 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Шторы на 68 штук? У вас театр там? Пля....
Диван за 75 вас не удивил? Только шторы? И почему бытует мнение, что шторы стоят три копейки? Три копейки они могут стоить только в Леруа или Юске, но и выглядят они соответственно
наКоблучках• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тюль 750 грн 1 метр
Штрр 1400 грн 1 метр
Не театр
2 кімнати і кухня…
это 26 000, с учетом если у вас ВСЕ карнизы по два метра, даже в кухне
а еще 40 тыщ за что насчитали? за оверлок?
Мир Мир Мир!• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тюль 750 грн 1 метр
Штрр 1400 грн 1 метр
Не театр
2 кімнати і кухня…
сходите на базар и купите шторы подешевле
Vika-N• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тюль 750 грн 1 метр
Штрр 1400 грн 1 метр
Не театр
2 кімнати і кухня…
Автор, виберіть штори дешевше. Можу допомогти з вибором, тканини є дешевші, ніж ті, що ви вибрали. Якщо цікавить, пишіть в особисті повідомлення
Нехай щастить• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Диван порахували 75000
Штори тюль 68000(
Килим 20000
Ліжко 35000
Матрас 25000
В мене шок:
Ми в Німеччині купили б/ у диван у відмінному стані, великий, у голок -70 євро
Штори нові -20 євро
Ліжко нове-180 євро
Килими тут 50-100 євро
Ирина Веселуха• 13 декабря 2025
Перед Новим 2025 роком я замовила нові тюлі, в червні прийшлося викинути і тюлі, і штори , і килими- прилетіло так, що і вхідні двері вилетіли. Так що не купуйте дороге до кінця війни.
Ирина Веселуха• 13 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Я зараз пишу, в режимі реального часу, тюль від 150 грн звичайний шифон не загажений малюнками. З малюнком, вишивкою 200-250. Для вас https://vrtextil.com.ua/ru/tiul-shyfonova-bila/378... це лише приклад
Також тут замовляю
Безпорадна Кроко• 13 декабря 2025
Все можна купити на 30% дешевше, зараз купа акцій. А килим я б взагалі не брала, це пилозборник для мене
Синди Кроуфорд• 13 декабря 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Диван порахували 75000
Штори тюль 68000(
Килим 20000
Ліжко 35000
Матрас 25000
з кредитки купіть
Угги_в_горошек• 14 декабря 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Я в позапрошлом году купила отличную буковую кровать массив и прекрасный матрас зима/лето с независимыми пружинами за 25т. вместе.
Ковер вообще лишняя вещь, можно в последнюю очередь. Со шторами тоже дикий перебор у вас. Диван - если в гостиную, можно брать дешевле, если не спать. На технике не надо экономить.
А можете дать фото кровати, если не сложно?
Угги_в_горошек• 14 декабря 2025
Ответ дляСусідка знизу
Я купила классный диван в Юске за 15
Можете дати посилання чи фото?
Анютины ласки• 19 декабря 2025
Покупали то что нужно именно в данный момент это была печка. Спали на полу , еду ставили на балкон, зима была. Потом купили диван , весной холодильник. И стир.машинку.
Анютины ласки• 19 декабря 2025
Ответ дляKURIS
Одна штука? Или две на обе стороны?
KURIS• 20 декабря 2025
Ответ дляАнютины ласки
Одна штука? Или две на обе стороны?
Продається по 1шт, в мене такі я взагалі взяла по супер ціна 500грн за 1шт https://jysk.ua/dlya-vikon/firanki-ta-shtori/shtor... зараз теж хороша знижка, штори плотні, якісні
Анютины ласки• 20 декабря 2025
Ответ дляKURIS
Спасибо!