Savka12• 01 июля 2016

Хто мав справу з книговиданням

Не знаю куди звертатись.
Може тут є люди, які самі друкувались або працюють в поліграфії чи видавництві.
Потрібно видати зошит для дітей. Хочу знайти ілюстраторів, дизайнерів і т.д.
пат• 01 июля 2016
Варіант 1. Погугліть вашу місцеву спілку письменників, зтелефонуйтеся, зустрінетесь і переговоріть.
Варіант 2. Самостійно зверніться до видавництв (наприклад, Тернопільське ’Богдан’ видає багато навчальної літератури. А може, ви знайдете спільну мову з молодими та креативними видавництвами й видавцями (Братське, Чорні Вівці, Електрокнига і тд). Можете у книгарні подивитися аналогічну продукцію й записати контакти видавництва чи типографії.
Варіант 3. У соцмережах погугліть групи по інтересах, видавців й напишіть їм)

пат• 01 июля 2016
До речі))) ваш нік прямо натякає на видавництво ’Старого Лева’ Мар´яни Савки:))
автор Savka12 • 01 июля 2016
Ответ дляВероятненько
Старий Лев уже не бере нікого, бо має дуже велику кількість замовлень.
автор Savka12 • 01 июля 2016
Ответ дляВероятненько
А до письменниці зверталась. Щось вона так....
Шукайте, пропонуйте і т.д.
пат• 02 июля 2016
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
я це знаю))) але по рекомендації достойну річ можуть узяти поза чергою.
автор Savka12 • 02 июля 2016
Ответ дляВероятненько
Дякую
пат• 02 июля 2016
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Шукайте, пропонуйте і т.д.
ну а що вам хто скаже?
Вартість книжки сьогодні висока. Ще й дитячої... Чим вам допоможе письменниця, яка у точно такій ситуації)))
Я ж написала вам варіант 1. Спілки місцеві (голова чи секретар буде вами нагуглений швидше за все) мають усі знання, необхідні вам. І листа напишуть гарантійного Сенченку до Книжковоъ палати (це ISBN), і видавництво підкажуть, і типографію.
автор Savka12 • 02 июля 2016
Ответ дляВероятненько
ну а що вам хто скаже?
Дякую
пат• 02 июля 2016
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую
будь ласка)
насправді, все залежить від того що ви пишите, як ви пишете і хто може вас порекомендувати серйозному видавцю або - за власні кошти і будь-яке видавництво візьметься) у довіднику вашого міста їх десятки.

автор Savka12 • 02 июля 2016
Видавництво береться, але на 5 років забирає авторське право і 10% гонорар виплачує.
Диктуючи при цьому свої умови і бачення.
За мій кошт не зовсім хочуть видавати.