Не знаю куди звертатись.
Може тут є люди, які самі друкувались або працюють в поліграфії чи видавництві.
Потрібно видати зошит для дітей. Хочу знайти ілюстраторів, дизайнерів і т.д.
Варіант 1. Погугліть вашу місцеву спілку письменників, зтелефонуйтеся, зустрінетесь і переговоріть.
Варіант 2. Самостійно зверніться до видавництв (наприклад, Тернопільське ’Богдан’ видає багато навчальної літератури. А може, ви знайдете спільну мову з молодими та креативними видавництвами й видавцями (Братське, Чорні Вівці, Електрокнига і тд). Можете у книгарні подивитися аналогічну продукцію й записати контакти видавництва чи типографії.
Варіант 3. У соцмережах погугліть групи по інтересах, видавців й напишіть їм)
Ответ дляВероятненько
А до письменниці зверталась. Щось вона так....
Шукайте, пропонуйте і т.д.
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Шукайте, пропонуйте і т.д.
ну а що вам хто скаже?
Вартість книжки сьогодні висока. Ще й дитячої... Чим вам допоможе письменниця, яка у точно такій ситуації)))
Я ж написала вам варіант 1. Спілки місцеві (голова чи секретар буде вами нагуглений швидше за все) мають усі знання, необхідні вам. І листа напишуть гарантійного Сенченку до Книжковоъ палати (це ISBN), і видавництво підкажуть, і типографію.
Ответ дляВероятненько
ну а що вам хто скаже?
Дякую