Королева красоты• 04 июля 2016

Назріває конфлікт. Дитина сусіди і качелі.

Живу тут 4 роки. Два будинки по 4 подїзди один напроти одного , між ними двір.
Минулої неділі приходить син в сльозах і сказав, що дятько йому сказав , що якщо мама не дасть грошей то він буде гуляти в підїзді. І ридає. 5,5 років. Я в шоці ! Намагаючись стримувати емоції іду виясняти. В кінці двору лиш жінка з коляскою і хлопці граються. Я їх питаю де чоловік який розмовляв і довів до сліз сина. Виявляється це його дружина. Спершу сказала він з ним не говорив , потім він просто сказав здати гроші на качелі у дворі ставлять. А чому до мене не зертались???? Підходить цей му..ак і тут мене вже порвало , я вже з образами виясняю чому він шантажує мого сина , чому не сказав мені нічого за гроші\качелі. Він погрожував мене переїхати машиною також поображав . Але відповіді я не почула. З балкону весь час на мене кричала якась жінка, як потів вияснилось його мама. Він поїхав . Я питаюсь в цієї жінки , як вона як мама могла дозволити відбутись такому. Я твоїх дітей теж маю щемити, як слабших? Вона переконує , що "нічого такого" сину не сказали. Я плюнула в її бік і бік каляски. Без слюни а як акт зневаги. Тут вона підбігла , я замахнулась дати здачі , провсяк випадок. Але вона вгомонилась. От так мама захищає дитину від неіснуючої загрози.

А мені сказала ,що я "наркоманка , татуїровки". Я виликала поліцію, написала заяву на чоловіка за шантж і погрози розпрвою і за наклепи з її боку . А нашим полісменам зато вибігла сусідка молода , яку вперше бачу , я так розумію подруга її, і рот не закривається - зечка , наркоманка , татухи понамальовувала , мужиків водить (а у мене всі друзі чоловіки , і по роду діяльності лише з чоловіками спілкуюсь), чоловіка втік (ми розлучені 4,5 років, але він щодня приходив до сина , жив з нами іноді. і пр цьому ще до мене приходять друзі. тепер я бачу як їх цікавило і скільки часу вони мене полоскали.зараз в польщі колишній). Я дізналась , що про мене думають і говорять. Конфлікту доцього ніколи тут не було у мене.

Ніхто з сусідів так до мене і не звертався за гроші. Кому і шо я досі не вкурсі. Вітаюсь лише з кількома з свого підїзду, кого знаю. Зато діти пояснили мому сину , що гратись він на майданчику не буде. Я пояснила сину , що він має право знаходитись в межах усього двору. Майдачик почали розчищувати вже .

Дівчата , я дуже емоційна і все беру близько до серця. Вчора дівчинка говорила сину , що він там гратись не буде. Яне знаю як вийти з ситуації. Але мовчати не буду і буду захищати сина і перед дітьми також, ситуативно(
Сегодня на диете• 04 июля 2016
Бред, Хорошо что Вы не моя соседка

ПушАпница• 04 июля 2016
Удалено администрацией...
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
до чого ви це ляпнули?
Чебурастик• 04 июля 2016
Удалено администрацией...
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляЧебурастик
Удалено администрацией...
Marmak• 04 июля 2016
Сложная ситуация. Ее сложность в том, что мы взрослые самодостаточные тетки можем часами препираться друг с другом, а дети будут страдать. Ваш ребенок может стать изгоем, т.к.злые глупые мамаши настроят своих детей именно так. Может быть Вам временно сменить место прогулок. Понятно, что во дворе удобно. Смотрите по своему ребенку. Если он боевой мальчик, вся эта ситуация может укрепить его боевой дух. А вот если сын сильно впечатлительный, обидчивый (как мой, например), нужно обязательно оградить его от дворовых друзей на время.
ПушАпница• 04 июля 2016
Ответ дляКоролева красоты
до чого ви це ляпнули?
Суду по написанному вами и по вашей реакции на происходящее
Чебурастик• 04 июля 2016
Ответ дляКоролева красоты
Удалено администрацией...
ЧТД )))))))))
Слабый пол• 04 июля 2016
И того что я прочитала-Автор,вы истеричка.

Marmak• 04 июля 2016
Ответ дляСлабый пол
А Вы бы не защищали своего ребенка в такой ситуации?
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляMarmak
ну весь час не можу його з двору забирати( за цей тиждень усі грались з ним як зазвичай. але я так розумію , батьки при дітях чи дітям вже навязують таке відношення. з дітьми я поговорю сама , я думаю , що вони послухаються і до нього не приставатимуть. а що робити з дорослими , якщо його виганятимуть ? знову поліція?
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляСлабый пол
істеричка . а мала вибігти з гаманцем і вияснити кому і скільки дати , щоб син міг з підїзду вийти?
ПушАпница• 04 июля 2016
Ответ дляКоролева красоты
Я представляю как вы будете говорить с детьми...
volna-a-a• 04 июля 2016
неправильно поступили вы((,неверно.Зачем было лететь,зачем начинать с претензии разговор.Да,ребенок плакал-грусть.Но можно ж было подойти с улыбкой и спокойно спросить в чем дело и сколько сдать. Поверьте,им самим стало бы неловко.Дома объяснить малышу что не все люди воспитаны.
Если бы все вот реагировали,у нас в городах были бы сплошные драки и оры.Потому что общество само по себе вулкан и противостояние. Чего только соседи не говорили на моих детей и на меня.Люди сейчас завистливые.И завидуют они,как правило,спокойным,улыбчивым,счастливым.Нигода не думала что озвучу это,но это факт((.
Мой вам совет(хотя вряд ли вы воспользуетесь) пойти на мировую.
Анонимба• 04 июля 2016
Удалено администрацией...
Marmak• 04 июля 2016
Вот как раз, на мой взгляд, Вам не нужно с чужими детьми разговаривать. Они расскажут это родителям и все начнется с самого начала. Лучше не придавать значения, если ребенок не страдает. И я не думаю, что взрослые будут выгонять малыша со двора. Во всяком случае, такое сложно себе представить.
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляПушАпница
так і буду розмовляти - командуємо в себе в дома. хто буде розказувати де знаходитись мому сину , тому я буду розказувати де знаходитись йому.
Marmak• 04 июля 2016
Ответ дляКоролева красоты
Вы сейчас тоже на эмоциях. А ведь защищать своего ребенка - это не всегда с кулаками или словесной перепалкой. Вы бы действительно защитили сына своей улыбкой в адрес соседей. И Вам не сложно, и ребенок радостный. Такая себе постановка.
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляvolna-a-a
я б краще гроші здала , але кому ? нікому від мене не потрібно грошей. вони , очевидно , преслідують інші цілі.
так , я погарячкувала. але коли я побачила цього широчезного лисого дядька який шантажує 5-річну дитину важко було стримувати емоції

Думы мои думы• 04 июля 2016
Ну вы немного не правы .
Во - первых нужно было подойти и спокойно спросить у того мужчины в сем дело, что вы не в курсе про сдачу денег и готовы здать......
С ваших слов я поняла, что вы себя повели так же как этот мужик и начали орать
Я тоже очень эмоциональная, но если вижу сто неадекватно, то разговариваю спокойно.
Marmak• 04 июля 2016
Ответ дляКоролева красоты
Это как раз и понятно, что Вам трудно сдержать эмоции. Но ради сына нужно. Вот подумайте, если сыну нужна будет Ваша почка, Вы не думая согласитесь отдать ее. А здесь такие мелочи. Пойти на мировую, делов-то.
Кишечная палочка• 04 июля 2016
Ви самі кажете, що не стримались, перейшли на образи!
Для чого?
Для чого плювали на коляску, а потому чуть не побились...
Ви істеричка???
Не вмієте розмовляти з людьми?
Ваш син може стати ізгоєм, вам по барабану?
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляMarmak
я не збираюсь ображати чи залякувати дітей. я скажу , що вони тут права вирішувати де кому знаходитись не мають. Сину не все одно. Я боюсь , якщо мене про качелі повідомили в такий спосіб, і ця неадекватна яка розказувала мою біографію - то знайдеться які будуть виганяти бо мама гроші не здала
Аленка 80• 04 июля 2016
Ответ дляMarmak
мою дочку как-то из песочницы пытались выгнать
так что все может быть
и между деть никакого конфликта не было. просто вавка у мамы в голове
Слабый пол• 04 июля 2016
Ответ дляMarmak
Разобралась сначала бы.А плеваться это вообще....
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляДумы мои думы
Ну вы немного не правы .
так моя дитини вже злякана і плаче. і це , дівчата , це називається ШАНТАЖ. це вже кримінал! ну як так вийти і поусміхатись ? це точно не про мене. він довів сина шантажем до сліз а я така поусміхалась і гроші тикаю йому
Marmak• 04 июля 2016
Я своих детей учу не слушать, что говорят чужие, за исключением спортивного тренера и учителя в школе. Всех остальных прослушал и забыл.
Розавенная• 04 июля 2016
Ответ дляvolna-a-a
Согласна с Вами.
Автор реально неправильно поступила. Вместо того чтобы разрушить конфликт она его усугубила.. сделала сына изгоем .
Автор, идите на мировую.
Хотя для этого мудрость нужна а Вы истериками пытаетесь решить. Если будете в таком духе продолжать себя вести и дальше то Ваш сын и в школе изгоем станет ( все дети живуще в дворе обычно в одной школе учатся. Дети жестокие. )
Идите на мировую с соседями.
Одно вам скажу.
Костёр бензином не тушат. ( Вы . Именно вы а не соседи скандал разожгли до больших размеров). И все выльется на вашем ребенке. Чем больше вы будете кричать на соседей тем больше будет ненависти к вашему ребенку.вы подставили сына.
КРАСА-КОСА• 04 июля 2016
Автор, вы не сдержались, сына жалко!
Орали и обзывались хоть не перед детьми, я надеюсь
автор Королева красоты • 04 июля 2016
Ответ дляКишечная палочка
Для чого?
Ви істеричка???
Не вмієте розмовляти з людьми?
я не плювала на каляску. але я зачепила її материнські почуття. і чесно кажу - якщо дойде до того що дорослі мого сина виганятимуть - я буді відіграватись на їх дітях. Але в межах закону. Я тій жінці сказала , або зараз вона при моїй дитині збавить обороти або я підходжу до каляски і також кричатиму. Подіяло.