Барабан для взрослых• 07 июля 2016
Я люблю коханця більше ніж чоловіка
Напишу, бо не маю сил терпіти.
Я одружена, мені 27, двоє дітей, чоловік, робота, будтнок ніби все ок. Але я люблю іншого , старшого на 20 років, чоловіка який любить випивати, нічого немає, але вміє любити. І мені зним так добре, не можу без нього.
Як його забути? Як відмовити від зустрічі?
Здрасьтенька• 09 июля 2016
Если вы пошли на измену мужу, вы не достойны называться женщиной. Вы мусор. Вы родители ему детей, он вас кормит и одевает, вы клялись ему в верности. И что теперь? Гореть вам за ваши поступки.