Лгин• 18 июля 2016
комусь потрібен промо-код на 30 грн на розваги в «Ігроленді»? віддам
дійсний протягом 14 днів
код напишу в особисті повідомлення.
Інструкцію по його використанню копіюю сюди
Як отримати знижку:
1) Поповніть свою клубную картку «Ігроленд» в касі сімейного розважального комплекса «Ігроленд» від 30 грн і більше
2) При поповненні картки покажіть/назвіть отриманий промо-код касиру в сімейному розважальному комплексі «Ігроленд»
3) На вашу клубну картку будет зараховано 30 грн додатково
4) Зараховані додатково кошти можна використати на будь-які розваги в сімейных розважальних комплексах «Ігроленд», за винятком послуг, за які відбувається оплата готівкою
Приємного відпочинку та незабутніх вражень!
З нетерпінням чекаємо на Вас за адресами:
Київ: пр. Генерала Ватутіна 2-Т, ТРЦ Sky Mall
Одеса: пров. Семафорний, 4, ТЦ «Середньофонтанський» та пр. Маршала Жукова, 2, ТРЦ City Center
Дніпро: вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ «Караван»
Харків: вул. Героїв Праці, 7, ТРЦ «Караван»
Полтава: вул. Ковпака, 26, ТРЦ «Екватор»
Львів: вул. Під Дубом, 7-Б, ТРЦ Forum Lviv
код напишу в особисті повідомлення.
Як отримати знижку:
Лгин
• 18 июля 2016
Ответ дляКондуктор трамвая
напишите код мне на igor.gl@ukr.net
Спасибо
написала