Iruska7• 19 июля 2016
Поїздка з малими дітьми у Болгарію без автокрісла коли мама поруч на задньому си
Цікавить таке питання: чи можна їхати у Болгарію з двома дітьми 6 і 2 роки без автокрісел за умови, що мати буде з ними на задньому сидінні легкового автомобіля
Oksana2306• 19 июля 2016
Посадите в кресло хотя бы младшего, это безумно тяжело, такое расстояние и на руках. Ездили в Болгарию в 1,8, наша тоже не любит кресло, но хоть поспит в нем. Это дорога, всякое может случиться. Отвлекала мультиками, иногда на руки брала, но без кресла не советую.