tolyu• 20 июля 2016

Умные часы... у кого уже є?

Купила своїй 6-тирічці) моїй радості немає меж))) думаю це бум цього року. Хто вже все тримає під контролем так як я?
автор tolyu • 28 июля 2016
Ответ дляКаравай-каравай
доброго дня. пыдкажыть тим хто не дуже в темі. в мене дитина з нянькою. дитині 2 роки. тобто за допомогою такого годинника я можу їх слухати а вони навіть не знатимить?
а в якому радіусь діє звязок? і скільки по часу я можу слухати? дякую дуже
радіус як мобільний. няня не почує. на годиннику датчик, і якщо годинник на ручці то ви зможете прослуховувати, а якщо немає то просшуки не буде

Каравай-каравай• 28 июля 2016
Ответ дляtolyu
ага, тобто просто положить на полку не варіант.....хм, дуже цікава і потрібна нам річ, враховуючи наш вік - впринципі й на перспективу. ви більше користуетесь як прослушкою? чи просто встановлюете місце знаходження? чи для спілкування?
автор tolyu • 28 июля 2016
Ответ дляКаравай-каравай
вони просто як мобілка для нас. Мобілка яка не губиться. Прослушка буде у школі
Каравай-каравай• 28 июля 2016
Ответ дляtolyu
:))))))))))))) якщо знять з руки о він взагалі не працює?