Бабканадвоесказала• 02 августа 2016
З Харкова в Бєлгород автомобілем.Не буде проблем на кордоні ?
Везти в машині нічого не будемо, просто 2 людей. Треба якісь доки додаткові на авто ?
Бабканадвоесказала
• 02 августа 2016
Ответ дляФорс мажор
ничего не надо
главное чтоб основные были в порядке
Дякую !
Неугомонная• 02 августа 2016
Автор, когда съездить напишите плиз как все прошло. Я хочу мама на родину свозить, но как то стремно.
Бабканадвоесказала
• 02 августа 2016
Ответ дляНеугомонная
Ок. Після 08.08 зайдете в темку, я відпишусь
Интимная• 02 августа 2016
Страховку оформите РФ,перед нашей таможней.В прошлом году простояли на таможне 9,5 часов!
Бабканадвоесказала
• 02 августа 2016
Ответ дляФорс мажор
только денежки на страховку авто не забудьте
Таааак, скільки коштує і де іі оформляти ?
Форс мажор• 03 августа 2016
Ответ дляБабканадвоесказала
там всё есть
ст-ть не помню, что-то в р-не 300 с хвостом кажется. Могу ошибаться, т.к. муж оформлял
Бабканадвоесказала
• 10 августа 2016
Ответ дляНеугомонная
Відписуюсь. На кордоні все пройшло спокійно, проходження кордону з обох сторін в загальному зайняло 4 години коли іхали туди, назад пройшли за годину, якщо будете іхати автобусом то все набагато швидше буде. Росіяни спокійні, привітні люди, приємні, аббсолютно спокійно реагували на те, що ми з ЗУ. Можете сміливо іхати, ніхто Вас нечіпатиме.
Неугомонная• 10 августа 2016
Ответ дляБабканадвоесказала
Спасибо! Немного успокоили! Родственники пару дней назад на автобусе поехали в Москву, послушаем еще там отзывы и может решимся.
Бабканадвоесказала
• 10 августа 2016
Ответ дляНеугомонная
Звичайно ідьте, рідню відвідаєте, ми взагалі іхали по справах, до абсолютно чужих людей, крупних бізнесменів і то вони нас гарно зустріли, спокійно поговорили,а до родичів то взагалі можете не хвилюватись