Уси Пуси• 03 августа 2016

Шукаємо модель 3 рочки, 5 років. Фотосесія безкоштовно. м. РІВНЕ

Дівчатка хто з Рівного і має красунь ростом 86-92, і 110-122 і хоче взяти участь з в безкоштовній фотосесії, можемо і організувати сімейну. Пишіть. Фотосесія нарядних дитячих плать.
Умови в приват.
Фото професійні на диску кожному учаснику.

Відповім в приват.

Фотосесія в фотостудії Like foto
автор Уси Пуси • 03 августа 2016
Телефонуйте за умовами 0930310763. Будемо раді новим моделям:)
мадамГрицацуева• 03 августа 2016
Доброго дня! Коли відбудеться фотосесія?
автор Уси Пуси • 03 августа 2016
Ответ длямадамГрицацуева
Будемо підлаштовуватися під моделей, п’ятниця-субота-неділя. Один з цих днів з 11 до 13 00.
мадамГрицацуева• 03 августа 2016
Ответ дляУси Пуси
У мене є донечка 4,9 років. Зріст приблизно 110 - 112 см. Я хотіла би прийняти участь. Було б добре в неділю :)
автор Уси Пуси • 03 августа 2016
Ответ длямадамГрицацуева
Супер можна ваш мобільний:) Деталі по телефону виясним
мадамГрицацуева• 03 августа 2016
відкирийтесь, я Вам в приватні повідомлення скину номер телефону
автор Dolly.co.ua • 03 августа 2016
Ответ длямадамГрицацуева
Пишіть:)