Партизанка• 11 августа 2016

Пропала дівчина. Кбур Світлана. р.н. З м.Калуш. …

http://varta1.com/2016/07/23/propala-divchina-kbur...
Не куру• 11 августа 2016
http://times.cv.ua/2016/07/26/znajshly-divchynu-ya...
Болтушка Му• 11 августа 2016
20-річна Світлана Кбур із Калуша, яка зникла кілька днів тому, знайшлася. Вона жива і здорова, але дуже налякана. Її переслідували.

Цю інформацію ”Вікнам” підтвердила сестра зниклої калушанки Інесса. Деталей зникнення наразі не розголошують. Сестра повідомила лише, що Світлану переслідували, тому вона переховувалась. І зараз дуже налякана, бо переслідування продовжуються. Також сестра розповіла, що батьки з Світланою їхали в Чернівці, писати в поліціції пояснення.

Також Інесса підтвердила інформацію про зникнення хлопця Світлани. Але 25 липня вони знайшлися обоє.
Банан-барабан• 11 августа 2016
Вот это тема.
Только пропала и через минуту нашлась.
Правда автор?
Блондинка в Законе• 11 августа 2016
Сенсации не вышло )))) Загуляли голубки, а теперь будут сказки рассказывать
Наивная Хо• 11 августа 2016
Дивчина .. с хлопчиком .. зникли ...
К свадьбе видать дело близко.
Ресничный червь• 11 августа 2016
а если нашли, то потом надо отчет для полиции делать? с фотками? с чеками?
автор Партизанка • 11 августа 2016
Ответ дляБанан-барабан
Вот это тема.
Только пропала и через минуту нашлась.
Правда автор?
при чем здесь это? поделилась увидев пост,Слава Богу !правда?
Банан-барабан• 11 августа 2016
Ответ дляПартизанка
Что именно? Что поделилась увидев пост? Наверное, да
ПриснитсяЖЕ• 11 августа 2016
Давно вже її знайшли(точніше сама знайшлась),моя колишня учениця.