Пиу!Пиу!• 11 августа 2016
Хто в курсі приблизних цін на ремонт взуття Донецька обл.
Потрібно зашити 2 см попореної строчки в легко доступному місці у шкіряних чобітках.
Пиу!Пиу!
• 11 августа 2016
Ответ дляПоэтеСССа
Укр і Донецьк??
я не з Донецька, потрібно уступити покупцеві на ремонт, недодивилась коли відправляла
Укуси меня• 11 августа 2016
тут возможно нужно будет весь ботинок прошивать, цены разные, думаю около 50-70гр
ПоэтеСССа• 11 августа 2016
Ответ дляПиу!Пиу!
Ех... А в мене вже з´явилась надія))
Пиу!Пиу!
• 11 августа 2016
Ответ дляУкуси меня
ні, не треба нічого пороти, це окантовка по верху, я таке вдома могла зашити, але не побачила, спішила від постачальника на пошту