младокошкина• 13 августа 2016
Самокат Globber в Розетці чи Кідстаф?
Хто купував самокат Глоббер в Розетці?
Хотілося б побачити реальні фото.
Знайшла в Кідстафі самокат 2с без сидіння за 1580 грн, а в Розетці такий 2700!!
Чому така різниця? Дає Розетка гарантію?
Тут мені обіцяли повну гарантію на 1 рік.
І невже в Кідстаф оригінал?
Один продавець пише, що зроблений у Франції. Інший чесно відписує, що в Китаї. Ніби і Мікро також китайський.
Я заплуталась...
Хотілося б побачити реальні фото.
І невже в Кідстаф оригінал?
Я заплуталась...
Результат:
вже голосів:
3 (60%)
Просто результати)
2 (40%)
Кідстафф
0 (0%)
Розетка
ОноВамнадо• 13 августа 2016
Погуглите другие инет магазины, я в розетке не покупают больше, так как заметила, что у них дороже чем в других тот товар был.
младокошкина
• 13 августа 2016
Ответ дляОноВамнадо
Таке відчуття, що у них зговір. Розетка, мойо, і ще кілька з абсолютно одинаковими цінами.
І в продавці в тут (у них і магазини є). Теж ціни одинакові відносно.
Хотілося б точно знати: це один і той самий самокат?
Нажаль ніхто не відгукнувся((
младокошкина
• 14 августа 2016
Ответ дляМарfffа
Продаю дитячі іграшки нові оринігнали і майже всі виробленні в китаї так що я повірю що Вам пропонують оригініа з китаю просто все залежить від того хто власник бренду) у розутки завжди дуже великі націнки ., вони періодично знижують ціни потім знову пілнімають...
Дякую!
Я думаю зараз майже все роблять у Китаї. Може бути.
А ’власник бренду ’ у Франції))
Буду дивитись тут. Ціни приємні))
А ’власник бренду ’ у Франції))
Буду дивитись тут. Ціни приємні))