Неваляшкина• 20 августа 2016
Хто замовляє з Іспанії? Подивіться хто може замовити з цього сайту
Хочу ці кеди.
Хто може замовити? Які умови?
І хто можу уточнити там по розмірах? Мені треба американський 9 розмір.
Хто може замовити? Які умови?
Неваляшкина
• 20 августа 2016
Ответ дляАйболитная
А почему Испания? Цены в дол
Ой, зараз погуглила детальніше, то взагалі Чилі. Просто мова іспанська, от я і подумала що то в Іспанії)))
Чого з того сайту, бо більше ніде не можу знайти ті кеди. Стара модель.