Бабка_в_кедах• 21 августа 2016
Как зовут Вашего сына?
Кроме Александра (это имя уже "использовано") =))
Челюскина• 21 августа 2016
чоловік Олег) якби не чоловік то точно б сина так назвала) саме гарне для мене чоловіче імя це Олег))
ще подобається Давид, Андрій - але потрібно ще зважати на характера повірте мені багато від генетики і виховання залежить але від імені також залежить)
прокрутіть всіх кого ви знаєте з імям Андрій наприклад чи Михайш,ло чи Іван і багато чого зрозумієте)
успіху вам у виборі імя для синочка)
Жерица ночи• 21 августа 2016
сыночек Димитрий
племяшки - Алешка , Тарас ,Богдан, Виталий ,Вадим ,Толя и 2 Александра )))
{СоJIнТсЕ}• 21 августа 2016
Ответ дляЧелюскина
Михайлик
Ванюша
Михайлик это Миша или фамилия Михайлик?))
{СоJIнТсЕ}• 21 августа 2016
Ответ дляЧелюскина
Михайлик
Ванюша
у меня просто друзья и они Михайлики)) и их сына зовут Ваня))
Челюскина• 21 августа 2016
Ответ для{СоJIнТсЕ}
ні імя)))Мішаня і Ваня)
Г@Л@В@ломка• 21 августа 2016
Ответ дляБабка_в_кедах
И мне нравится Егор...но пока под вопросом...блин для девочек столько имен...а для мальчиков у меня фантазия закончилась)))
Мы младшего Георгия называем Егором