Милые и любимые полуношницы - с праздником!!!
Желаю нашей любимой Украине цвести и процветать - и нам всем с ней и в ней !
Интеллектуальные оладьи• 24 августа 2016
Боже великий, єдиний!
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.
Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю
Ти нас, Боже, зрости.
Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі Свої ласки, щедроти
Ти на люд наш зверни!
Помилуй та благослови нас, Господи!
Поверни мир та злагоду на нашу землю, нехай згинуть ті кляті кацапи, щоби була наша неня вільною та квітучою!
Дай Боже щастя і благословення нашім воїнам, Боже святий. Нашім керівникам, щоби були служили вони нам, а не своїм хотінням. Наверни та напоум наших ворогів, як зовнішніх, так і зсередени. Втіш, Господь утешитель, тих, у кого загибли близькі, допоможи їм далі жити та ненавидіти вбивць.
Дай вже нам, нарешті, дорослість та відповідальність, збав нас від інфантильності та розпуки - бо вже пора нам!Вже нам 25, ми дорослі))
Слава Богу!
Слава Україні!
Із Днем міста рідний Харків!:)
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.
Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю
Ти нас, Боже, зрости.
Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі Свої ласки, щедроти
Ти на люд наш зверни!
Помилуй та благослови нас, Господи!
Слава Богу!
Слава Україні!
Із Днем міста рідний Харків!:)
помилилася - жити - та НЕ ненавидіти вбивць... бо ненависть руйнує, а треба бути цілим для життя далі...
Ответ дляТоммиТом
Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
І орди завойовників-заброд!
Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!
Василь Симоненко, 1962 р.
Слава Україні!)
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
І орди завойовників-заброд!
Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!
Василь Симоненко, 1962 р.
Слава Україні!)
Побачила назву теми, зайшла, щоб цей вірш процитувати, а мене уже випередили. З святом нас
Задолбулька• 24 августа 2016
Ответ дляМозговая пилочка
Щє не вмерла Україна!!!! Желаю Процветания,хорошего правительства, чтоб этот долбаный доллар упал до 8 грн., и Что КРЫМ вернулся Домой!!!!
Огромный Привет С Крыма!!!! З Україною в сердцi!!!!!

Хотим к ВАМ!!!!

спасибо за вашу позицию
Не прохожу мимо• 24 августа 2016
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
і чого хамство включати? хто сказав вам, що я болоті, що я взагалі в Україні живу? ну а судження про те, що мені подаяння треба тільки через те, що я побажала Україні вилізти з болота - то взагалі перл))) кому чого не вистарчає, той про те і думає))))
Не обращайте внимание, это лицо нашей нации вылезло неизвестно откуда
Катастрофа• 24 августа 2016
Ответ дляСамнешка
Эх,без змей никак... Автор,зачем анонимов оставили? счаЗ наползут со сру,праздник нам испортить!
С днем Независимости всех!!!!!

Как вы ошиблись,написав,что с ру наползут!?И,праздник испортят? Если есть чему радоваться-так радуйтесь и ру.не приплетайте!Все чинно и ни кто ни кого не обидел и не ’наползли’, те, про кого вы пишите!
Остановщица• 24 августа 2016
Ответ дляСкользкая
Удалено администрацией...
Бабка-ежика• 24 августа 2016
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Боже великий, єдиний!
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.
Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю
Ти нас, Боже, зрости.
Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі Свої ласки, щедроти
Ти на люд наш зверни!
Помилуй та благослови нас, Господи!
Слава Богу!
Слава Україні!
Із Днем міста рідний Харків!:)
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.
Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю
Ти нас, Боже, зрости.
Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі Свої ласки, щедроти
Ти на люд наш зверни!
Помилуй та благослови нас, Господи!
Слава Богу!
Слава Україні!
Із Днем міста рідний Харків!:)
Эти слова да сделать бы гимном!
Ваша прЭлесть• 24 августа 2016
Повесилили, автор, с утра:’Ну что - щє не вмерла Україна!’
С чувством юмора у Вас все в порядке!
А по теме: пусть Украина наконец выйдет из гипноза, в котором находится последние несколько лет и будет всем нам счастье. Да, не сразу - столько дров-то наломать, но когда-то начинать с чистого листа придется!
И наступит в стране мир и процветание!
С чувством юмора у Вас все в порядке!
И наступит в стране мир и процветание!

Зоя Жорівна• 24 августа 2016
Ответ дляОстановщица
Удалено администрацией...
10000% В стране война, нищета! А ну да, главная проблема - это ж безвизовый режим.Может все-таки Пэця его нам к празднику подарит и заживём!!!
С праздником, советчицы!
И спасибо нашим защитникам, что мы тут в Днепре живем спокойно, а не в ДНР какой-нибудь)
И позволю себе процитировать друга в ФБ:
Хоч через чверть сторіччя звернімо увагу на перші слова Акту Незалежності... ’Виходячи із смертельної небезпеки’...
Найгірший ворог - той, хто й досі її не бачить.
З Днем Незалежності, друзі! Слава Україні!
И спасибо нашим защитникам, что мы тут в Днепре живем спокойно, а не в ДНР какой-нибудь) И позволю себе процитировать друга в ФБ: