Стопудова• 03 сентября 2016
Так хочу дитинку!!! Готовність чоловіка стати батьком!!!
Переглядала фейсбук: мої друзі, однокласники, співробітники ведуть своїх діток до школи. Усі такі милі, красиві, усміхнені і з вогником в очах. Рада за них усіх, і тих, кому трапилося щастя стати мамою і ваше життя осяяне дитячим сміхом.
На перше вересня гуляла з похресницею, їй 9. Яка чудова дівчинка. Розумна, цікава співрозмовниця, одним словом - маленьке чудо!!!
З дітьми я сама не спішила, з першим чоловіком не склалося, а зараз живу громадянським шлюбом, нібито вже і пора (як виповнилося 30, життя якимось пустим здається). У сьогоднішні стосунки вкладаю набагато більше, ніж мій чоловік. Звичайно, у нього багато позитивних сторін(без шкідливих звичок, не скупий), є і негативні (ідеалу не існує), але коли говоримо про дітей: він каже, що "думай сама, коли захочеш, не мені ж (чоловікові) це вирішувати)", і ще каже, що дитина -це турбота матері. Тобто допомагати він не збирається. Я намагаюся не обмежувати його свободу. До прикладу, не подобається, що він кожного дня відпочиває з друзями- приходить додому за північ. Заміж не кличе, каже, що йому це не потрібно, і що це нічого не змінить. Він не з тих, хто проявляє почуття.
Коли настрій хороший, каже, що хоче дитину, але у майбутньому. для довідки: у нього є донька від першого шлюбу, якій допомагає матеріально на достойному рівні, але іншої участі у вихованні не бере.
Дівчатка, а як ви визначили готовність свого коханого, чоловіка до батьківства? Розумію, що тягнути нема куди, але дуже хочу, щоб дитина росла з батьком (адже мої розлучилися, коли мені було 6)? Та й проблеми зі здоров´ям у мене уже є.
Аноним Советчик• 03 сентября 2016
Вы же шутите, автор? Какие дети с этим МЧ? Перечитайте свой текст 10 раз.
Копирайторша• 03 сентября 2016
Рожайте хотя бы для себя если чувствуете в себе силы. Сегодня муж есть, завтра нет, а после завтра другой.
Раздражевская• 03 сентября 2016
ответственные мужчины детей не хотят особо, но отцами становятся отличными.
те же кто уговаривает, просит ребенка - часто быстро линяют от ответственности.
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляКопирайторша
Так, але хотілося б повноцінної сім´ї, аби у майбутньому не було комплексів.
Просто хочеться зрозуміти, чи варто чекати, коли на нього найде прозріння батьківства!
ЗаведУющая• 03 сентября 2016
Ну смотря с каким отцом. Мои развелись рано и спасибо им за то, что не продолжали долго этот фарс ’ради ребенка’. Ваш молодой человек абсолютно не подходит на роль отца, разве что биологического
Мама Карло• 03 сентября 2016
это будет только ваш ребенок. только ваше решение. он вам так и сказал. навряд чтото изменится. решите самимчего хотите. я бы на вашем месте родила.
Аноним Советчик• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
Не найдет. Он и супругой Вас не видит, о чем может идти речь.
Ответ дляКопирайторша
це не серйозно
мати одиначка довго не може відпустити дитину, боїться залишитись не потрібною, заважає своєю надмірною присутністю в житті дорослої дитини
Елена Майборода• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
Та ну какое прозрение? С первым ребенком не нашло ведь
Вероятненько• 03 сентября 2016
У него есть уже ребенок и многие отцы не хотят второго. Вот такой вот эгоизм. Не хочу сыпать соль на рану, но вы чувствуйте, что он это ТОТ САМЫЙ ЕДИНСТВЕННЫЙ? Похоже, что вы для него не на первом месте.
Я знаю ситуацию, когда он не хотел (тоже был ребенок), а она забеременела. Бросил ее. Хотя в итоге растет чудесная здоровая девочка. Если хотите ребенка, то можете решиться, но будьте готовы к любому повороту событий.
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляАноним Советчик
Він ніби-то і бачить, але у майбутньому не визначеному, колись.
Аноним Советчик• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
Это значит ’жениться не против, но не на тебе’, прозрейте.
Ответ дляСтопудова
не прийде на нього прозріння батьківства. Все буде як з попередньою дитиною, про яку ви знаєте.
Помидорина• 03 сентября 2016
Я никогда не выясняла готов ли мой муж быть папой, я очень хотела ребенка, он нужен был в первую очередь мне, и я его родила ( у всех по разному, я в 20). Сейчас понимаю, что мой муж был абсолютно не готов, он и сам сейчас так говорит, но все сложилось хорошо, муж обеспечивал, я полностью занималась ребенком. А Вы не боитесь, пока будете искать достойного папу, поздно рожать будет.
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляЕлена Майборода
Мотивує тим, що не вміє спілкуватися з дівчатками(
І тим, що допомагає матеріально.
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляАноним Советчик
Почему же тогда не уходит?
Нога на ногу• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
якщо ви вирішите народжувати дитину від цього чоловіка, то морально маєте бути готові, що можете стати матір’ю-одиначкою. Тому що він вам по-суті відкрито каже що не хоче ані дітей, ані шлюбу.
Тож якщо вихочете дитину не лише для себе, але сім’ю, то маєте шукати нового чоловіка, а з цим ваші стосунки абсолютно безперспективні. а той факт що він радше проведе час з друзями, ніж з вами лише доказує мою правоту.
Нога на ногу• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
Почему же тогда не уходит?
тому що йому з вами зручно
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляПомидорина
Так, ось боюся, дивлюся на інших: є набагато гірше. Все звичайно, залежить, що сприймати за норму: чоловік подруги працює в органах. Теж постійно приходить пізно. Хоча насправді не завжди дійсно робота( одного разу просто сидів з другом за склянкою коньяку у гаражі) поруч із нашим будинком.
Ответ дляСтопудова
якщо ви готові стати і мамою і татом одночасно, то народжуйте від нього, хочете повноцінну сім´ю, то не втрачайте поряд з ним свій дорогоцінний час. Вам уже всі дівчата сказали, що батьком він не буде, а рішення переклав на вас. Ну, типу, як дуже захочеш, то попроси, я зроблю тобі ляльку.
Елена Майборода• 03 сентября 2016
Как определить готовность, что мужчина может и готов быть отцом вашего ребенка? Я даже не знаю. Это знаете как тут часто спрашивают ’как Вы определили, что муж Вам изменяет?’. Да вот прямо ж*ой, пардон, чувствуешь. Так и тут.
Аноним Советчик• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
Почему же тогда не уходит?
Зачем? Кормят, ждут с гулянок, секс дают. Как встретит ту самую - уйдет, не переживайте.
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляАноним Советчик
я не хвилююсь, але для чого тратити так багато часу: зустрічаємося з кінця 2011, 2.5 роки живемо разом
Елена Майборода• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
Почему же тогда не уходит?
Его все устраивает: Вы его не пилите за гулянки, создаете уют скорее всего. Короче ему комфортно, чего уходить? Станет дискомфортно - уйдет
Аноним Советчик• 03 сентября 2016
Ответ дляСтопудова
Так он его и не тратит, живет себе в удовольствие. Ребенок у него и так есть, брак был. Он отстрелялся. Время Вы тратите.
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляЕлена Майборода
напевно, дійсно, не вгадаєш. Моєї куми було кохання, бажана вагітність, але чоловік покинув.
І таких історій безліч.
А от чи буває навпаки, коли чоловік стриманий у бажанні щодо дітей, але виходить люблячим батьком!
І таких історій безліч.
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ответ дляРаздражевская
Хотілося б вірити)
Стопудова
• 03 сентября 2016
Ще для довідки, можливо він трошки вийшов поганим, хочу закцентувати увагу на позитиві: у нього є почуття гумор, він завжди душа компанії, допоможе з вирішенням побутових проблем, він не скупий, купує, що потрібно, і що я його попрошу.
ПочтальЁнша• 03 сентября 2016
Ответ дляРаздражевская
100%. Я коли завагітніла думали про аборт ( хай простить Господь). І чоловік страшенно боявся! Але ми все такі все зважили і у нас росте прекрасна донечка. І в неі найкращий батько )))