Блондинка в Законе• 05 июля 2013
К кому приходили с компании Мелус. Система очистки воды.
Сегодня пришло к нам трое людей, "Собираем всех на собрание жителей возле вашего подъезда". Вышла.
Послушала.
Теперь нахожу такую информацию о них.
Муж чуть не купился, а меня остановила навязчивость. Льготные категории перечислили, получилось, что 99% льготники, и только 4 шт на весь дом по льготной цене, спешите быть первыми.
Может кому-то поможет такая информация, особенно пенсионеров своих родных предупредите.
Да, промышляют они сейчас в Черновцах.
Послушала.
Теперь нахожу такую информацию о них.
Да, промышляют они сейчас в Черновцах.
Анти-аноним• 05 июля 2013
К нам вчера приходили с тем же самым, только фирма ’Аквика’. Собрание возле подъезда, такие деловые)))Ага тоже про льготы говорили)))
Поумничка• 31 июля 2013
У нас сегодня были, я из Николаевской обл. Говорили, что из межрегионального управления по проблемам питьевой воды. Молодые люди 3 чел. и девушка.
m--a--sh--a• 11 октября 2013
І до нас приходили, провели збори..І що тут страшного. І не казали, що вони з Жеку чи з влади.. Взяла я фільтр, і мені нормально, вода смачна, вже 1 раз міняла фільтр, майстер сам приїхав, поміняв, якщо б ви бачили, той використайний, то вас б стошнило. Я їм вдячна.. Можна подумати, що всі акції по телевізору, в банках, продукти, всі кругом про нас дбають , тільки вони обманщики, брехня... Просто тим приватникам, які продають нам воду з машин, вони напевно дуже заважають, от і все.. А система очистки хороша, нічим не гірша американських, чи інших, і дешевша. Просто ми привикли, що у них все добре, а у нас все погано. Це не развод, це вирішення моєї проблеми, тому що воду з крану не реально пити, а ми за неї платимо, і не кричимо, що нас дурять, а тихо сидимо((((
мунтян саша• 12 октября 2013
вот странные вы люди!!! Вы посмотрите лучше,что делается вокруг:в магазинах от 50%-75% распродажа-все тетки побежали покупать никому не нужные шмотки(никто не задумывается,что при скидке в 75% на этом товаре навар еще 100%)-и все довольные;магазин электроники-купите телевизор и в подарок звуковая система(телек в 3 раза дороже стоит от реальной стоимости) и покупают,система же бесплатная...
Воду и ту привозят в бочках - говорят,что с артэзианськой скважины берут и стоит не мало))) А вы возьмите ее анализы?!?! Та же водопроводная вода+антибиотики: все покупают и радуются, что пьют чистую воду с антибиотиками....
А вы гоните что вас разводят!!! Льготы какие-то там не нравятся.Пойдите в магазин купите себе осмос от 3000-8000 грн.,установите сами(если сможете) или мастеру соточку вторую грн дайте и радуйтесь,что будто вы умнее всех и никто вас не наеб....
мунтян саша• 12 октября 2013
чому зразу розводять, тому що прийшли під будинок??? тобто магазині лише чесні продавці??? мені все одно як купляти, головне ’що купляти’, нормальна система, раджу всім, а молоді люди молодці, в них може своя система продажу, зато барахло не підганяють, і спілкуються нормально, а заважають всім це точно, бо може дійсно люди перестануть купляти привозну воду з антибіотиками. Купляти які хочете системи, хочете цю нашу, хочете германську, чи китайську, все одно краща вода чим з машини.
Блондинка в Законе
• 12 октября 2013
А ось і агент. Користуйтесь собі і тіштесь. За такі гроші можна і кращий купити. Це ж треба було 2 рази реєструватись, щоб тут мотюкатись.
m--a--sh--a• 14 октября 2013
Ответ дляБлондинка в Законе
не думаю, що агент...просто придбав у них і захищає себе.. Я також пробувала просто купити, вартість така ж, але встановка і постійні заміни уже платно для майстра..Так що у них впринципі нормально брати. Досить що купила газову колонку, робота майстра за 1 год. 200 гон., це нормально?
Дивилась також в інтернеті всю інформацію про них, і подумала, що якщо б суть - це лише развод, то за 2 роки їхньої роботи, вони мабуть попадали на різних людей, вже напевно їхню лавочку б прикрили, а вони все працюють, значить все нормально, просто їх поливають брудом.
Думаю, що це Ви ’блондинка в законе’, щось темнете, а той хлопець з своїми батьками, також довіри не викликає своєю статтею, раз його батьки замінили свою систему, значить вода з неї не така уже і хорошо.......
Я, юрист, це просто моя думка
Блондинка в Законе
• 14 октября 2013
Ответ дляm--a--sh--a
Я, юрист, це просто моя думка
Нема різниці юрист Ви, чи бізнесмен, Ви так і не зрозуміли в чому розвод? Ніхто не пише, що замість фільтрів кладуть забруднювачі чи якесь ситечко. Всі Вам кажуть, ці фільтри того не варті, не коштують вони 1500 тисячі, а нам промивають мізги, що це по знижці.
Мене вони стосуються так, як і Ви, мені нема чого темнити.
Пишу Вам ще раз що мені не сподобалось:
1. Брехня, що збори скликають працівники ЖЕКу.
2. Промивка мізків, які труби у нас від водопровідної води(я що маленька, сама не знаю яка водв, чи за кого вони мене мене мають?)
3. Брехня, що це акція і лишилось 4 штуки не весь будинок, які вони покладуть тільки пільговим категоріям (пільговими були всі присутні згідно з їхнїм списком пільговиків).
4. Брехня, що МАЙСТЕР огляне мою кухню і скаже, чи можливо підєднати фільтр, а я вирішу, чи ставити його чи ні.(до нас заскочив хлопчина, який нічого в цьому не петрає і просто пантрував, щоби ми не закрили двері, поки прийде той, хто ці фільтри одразу кладе).
5. Коли я сказала, що почитаю інфомацію про фільтри в інтернеті і тоді їх покличу, їхній настрій змінився на протилежний.
6. Мені не подобається що брехнею вкрали мого часу більше як півгодини, а я може хотіла тут цей час витратити.
Одне що я добре зрозуміла, компанія Мелус (напевне і подібні їй, до мене прийшла саме вона) побудована на брехні, і діє принципом раптового наскоку, інакше я би ніколи їх не покликала.
Ви ще не зрозумыли в чОму і чомУ розвод?
А як ви називаєте, коли вам дзвонять в двері, пхають у руки 5 зубних щіток, парасольку, ліхтарик, і ще якусь дрібничку, довго і активно розповідають яке воно все корисне і функціональне, і просять заплатити ТІЛЬКИ за курєрську доставку 199 грн. А що, все знадобиться ніякого розводу, правда?
Пишу Вам ще раз що мені не сподобалось:
Блондинка в Законе
• 14 октября 2013
Ответ дляm--a--sh--a
Я, юрист, це просто моя думка
А Ви працювали в цій компанії, чи працюєте?
m--a--sh--a• 15 октября 2013
Я собі систему придбала, і не так як про це пишете Ви.
1 Ніхто не говорив ні про який ЖЕК, вони представились, і культурно все пояснили
2 Мозк ніхто не мив, (якщо ви знаєте які труби, і платим за цю воду таку високу плату, так ідіть під міську раду і там кричіть, але ви цього не робете, сидете і тут ....
3 у моєму під’їзді 3 людям відмовили з мого поверху
4 зайшла дівчина, оглянула, ще раз мені все розказала, показала всі документи, договір, через 25 хв. зайшов майстер (бо був на установці у сусідів) показав систему, розказав, і сама вирішила брати чи ні.
5 Я також зайшла в інтернет, і все прочитала, там більше позитивних відгуків на рахунок роботи системи, чим негативних на рахунок методу її продажу.
А по друге, на любий телефон, машину, любе в інтернеті маса негативу.
А якщо Ви така правильна, так дійсно підіть покричіть по Єврошопам, де одяг завозять під програмою ’Червоного хреста’, а продають за великі гроші, в супермаркет, де замість продуктів одна хімія, на границю, де машини завозять беушні, а нам продають в 10 раз дорожче.
Знаєте, якщо Ви не придбали цю систему, то нема чого тут розказувати, які дурні ті хто її взяв, я ще раз повторюсь, що мені все одно, хоть в 10 раз дорожче, головне щоб якісно.
Я не працюю в їхній організації і не працювала.
А Ви до них проявляєте дуже великий інтерес, мабуть сидете в магазині, чекаєте на покупця свого, а вони вам бізнес валять, хі, от Ви і бісетесь
Блондинка в Законе
• 15 октября 2013
Ответ дляm--a--sh--a
Перечитайте ще раз мої пости, і найдіть ті висновки, які ви самі зробили про тих хто купив. Є? Нема. Значить тільки 2 варіанти, або ви працюєте на цю компанію, як показує попередня ссилка. Або ви купили і тепер впевнюєте себе в тому, що зробили добре, бо не зовсім подобається.
Можете бути спокійні, я мама у декреті, а працювала в соціальній сфері. Мої покупці всі при мені, бо я не продаю Вашого, хі-хі, непотребу, який приходиться навязувати, бо ніхто не купує добровільно.
Бісетесь таки Ви, вишукуючи такі теми. А я помітила, що ви відповіли тульки тому, що сама створила цю тему і мені приходять повідомлення, хтось відписав.
Щоб позбавити Вас спокуси знов відписувати про чудову систему, яку Вам таки треба продавати, щоби мати дохід, закрию цю тему. Пробачте, більше не бажаю вести безплідну дискусію з людиною, яка чує лиш себе.