Неугомонная• 08 сентября 2016
Секс і хвороби
Дивлюсь зараз "За живе". Розповідають про те, як правильно займатись сексом при хворобах і що хвороби не є протипоказанням для жінки.
Цікаво, хоч один чоловік хоче займатись сексом, коли застуджений чи має підвищений тиск? Вони ж такі помираючі, коли хворіють.
Добра всем!• 08 сентября 2016
У моего мужа гипертония. Постоянная. Что ж теперь, не жить и не секситься, что ли?
ПолБатона• 08 сентября 2016
есть такие ,моему аппендицит вырезали,так на второй день после выписки , канючил мол давай легонечко , или поцёмай хоть чуток
ПолБатона• 08 сентября 2016
Ответ дляОль_Вія
Може то ще від наркозу не відійшов?
да нет, такой темперамент ,готов везде и всегда , про ночные наскоки и пробки на дороге вообще молчу
Дайте подуться• 08 сентября 2016
Ответ дляПолБатона
Меня такой темперамент моего мужа раньше радовал))) А сейчас, особенно в дни тренировки, просто прячусь