Невидимка• 15 сентября 2016
Садочок
Дитина перший раз пішла в садок в вівторок сьогодні прихожу питаю як малий ,вихователька каже кидався піском я дивлюсь весь рот в піску,вона каже я не знаю може їв....щоб ви сказали????!
Фифачка• 15 сентября 2016
Нічого б не сказала. Зараз у всіх садках виховують дітей вільними )))) може ви не знали? Але їм дозволяють робити все. Якщо ви категоричні проти піску, то вчіть свою дитину не їсти його