Дайте подумать• 17 сентября 2016

Обманули в контакті, як знайти і наказати?

Доброго вечора, не раз читала, що тут дівчата дуже спритно "вичисляють" номера телефонів і саму людину по номеру картки. От і прийшла сюди за порадою. Чоловік попав в контакті, купуючи товар у продавця, вислав гроші ще 7-го вересня і ні грошей, ні товару. Продавець і далі на сайті "працює" і обманює інших людей. Допоможіть викрити ту людину, дуже шкода грошей, вернути вже їх напевно не вийде, але хоча б наказати треба!
ось він https://vk.com/kravchenko.shop_online
цю карту він дав для оплати карта ПриватБанка 4731 1856 0908 2133
Кашин Е. Ю.
Писали йому з іншої сторінки, він пише, що товар в наявності, тобто і далі обманює людей. Номер телефону не дає. В міліцію заяву в понеділок напишемо, і злякати не хочеться, щоб не пропав, і не знаю, що можна ще зробити
автор Дайте подумать • 17 сентября 2016
купували гантелі, не зброю, не подумайте лишнього)

Фамильная фондюшница• 17 сентября 2016
Блокируйте карту.
Фамильная фондюшница• 17 сентября 2016
Я так тоже попала во вторник, но сегодня вопрос уже решился в мою пользу. Мне вернули деньги.
Лыжи со вспышкой• 17 сентября 2016
не думаю что обман,сколько подписчиков что-то не то здесь
Липка-прилипка• 17 сентября 2016
7000 друзей ,странно
Липка-прилипка• 17 сентября 2016
ой,не тот смайл
автор Дайте подумать • 17 сентября 2016
я бачу, що багато людей у підписці, але факт є факт, гроші нам не вертають, чоловіка заблокували, і на звязок продавець не виходить
Яна космо• 17 сентября 2016
обратитесь в киберполицию
автор Дайте подумать • 17 сентября 2016
тільки що дав ще один номер картки для оплати карта ПриватБанка 4731 1856 1055 8139
Белей В. В.
це я ’замовляла’ зі своєї сторінки

автор Дайте подумать • 17 сентября 2016
Ответ дляЯна космо
обратитесь в киберполицию
а що це, вибачте, ніколи не чула
автор Дайте подумать • 17 сентября 2016
Ответ дляФамильная фондюшница
а що Ви робили? як вирішували конфлікт?
Яна космо• 17 сентября 2016
Ответ дляДайте подумать
а що це, вибачте, ніколи не чула
это оф. контора по борьбе с мошенничеством в интернете. пишите там же на сайте заявление, обязательно указываете РЕАЛЬНЫЕ данные, в раб. время с вами связываются.
https://www.cybercrime.gov.ua/
автор Дайте подумать • 17 сентября 2016
Ответ дляЯна космо
https://www.cybercrime.gov.ua/
величезне Вам дякую
Яна космо• 18 сентября 2016
Ответ дляДайте подумать
величезне Вам дякую
не за что. там можно в онлайне проверить и продавцов и покупателей - по карте или фио.
мой вопрос решили в течении 4-х дней с возвратом суммы. + беспл юридическая консультация. для открытия дела - нужно к ним приехать (если киев) и написать заявление.
работают быстро и решают любые вопросы.
кроме конечно разряда - ’не забрали посылку на НП’, ’продали не то что ожидала’.
все реальные ’кидки’ на деньги.