Инфотуфелька• 19 сентября 2016

на алиекспрес сейчас акция при регистрации,дают 4$ на покупки,как использовать и

Подскажите пожалуйста.
-ChrisTina-• 19 сентября 2016
Coupon:
The coupon is available for users who have never placed an order on the AliExpress app.- Available coupons: US $4 off orders of US $24 or more.- This coupon is limited to 1 per registered AliExpress user and device.- Coupons can be used on combined orders.- Coupons can be combined with instant discounts and sellers coupons.- The total number of coupons is limited to 6000 per day.- Coupons are given on a first come, first served basis.- Make sure you have installed the latest version of our app.- Orders must be placed on the AliExpress app between Sep 13 and Oct 7, 2016 (PST).

Бауди на ауди• 19 сентября 2016
Ответ для-ChrisTina-
Coupon:
исчерпывающе......
Неместная Я• 19 сентября 2016
Если покупка свыше 20 уе тогда действует скидка
Yaroslavka_• 28 сентября 2016
Если Вы ниразу не покупали на Али, то можете использовать этот купон. Действует на покупку от 24дол. Просто во время оформления заказа перед оплатой Вы увидите что сумма станет меньшей на 4дол. Кстати, помимо всех купонов можно получить дополнительно 7% скидку. Если интересно, могу подробнее описать в ЛС