девочки, срочно нужна ваша помощь!!! пофоткайте мне состав смесей, которыми вы кормите своих деток. оч нужно! спасибо!!
Вероятненько• 23 сентября 2016
Ответ дляFiaGalia
Привіт! Я свою дівчинку годую білоруською сумішю. Я якістю суміші задоволена, дівчинка також її полюбляє. На смак не солодка і не кисла. Краща ніж ’Малютка’. Висипів немає. Ось вона
А чим краща? Бо я теж догодовую ’Симілак’ їла, але то жах - там цукру половина, мабудь, алергія почалась страшна. Зараз даю ’Малютку’, малій не подобається, думала змінити, але лячно. Педіатр чогось толкового порадити не в змозі, якось так - ’Ну, Белакт кажуть, непогана, ось ще у мене реклама ’Нану’ є...’ Так і сидимо на ’Малютці’, ледь набирає вагу (
Ответ дляОноВамнадо
попробуйте хуману
Вероятненько• 23 сентября 2016
Ответ дляConka13
попробуйте хуману
На Хумане был старший. Вроде ничего, но какал редко. Но на нее сейчас цена космос ((
Ответ дляОноВамнадо
Моя теж мала проблему із животиком (були запорчики), але зараз використовую Белакт ’Оптима 1’ плюс Белакт ’АР’. Змішую докупи і даю манюні. Висипів немає від такого змішування.
Мстящий за Зайца• 23 сентября 2016
Нутрилоном кормила и старшую 17 лет назад, и вторую дочку сейчас.
Ищу-брожу• 23 сентября 2016
Ответ дляМстящий за Зайца
А у нас слизь в кале на нутрилоне
Diiiiiidko• 23 сентября 2016
Ответ дляОноВамнадо
А Малютка звичайна чи Преміум?
Дитина активна? У мене теж ледь набирала вагу, але енергії було хоч відбавляй.
TamaraNenka• 23 сентября 2016
Мы кушали Nutrilon, месяц назад перестали, нам год и три. На малютку не переходили. Правильно выше написали, что тогда уж лучше коровьем молоком)
Карусель-весель• 23 сентября 2016
мой кушал хипп комбиотик. отличная смесь, какал отлично. не сладкая, не вонючая. единственный минус - цена (((