Мини-бикини• 27 сентября 2016

Задача третій клас

У двох однакових шафах стоіть 24 книжки, у першій шафі на кожній полиці по 4 книжки, а в другій по 2 книжки. Скільки полиць у двох шафах разом ?
Я реально не розумію тоі задачі ...
автор Мини-бикини • 27 сентября 2016
Ответ дляИрина Ирина
4+2=6 на одній полиці в двох шафах . 24/6=4 полиці в одній шафі
Це і є вірне рішення, от чесно, дитина в 9 років може таке розвязати ?
Крем для арбуза• 27 сентября 2016
полки- Х
4Х+2Х=24
Х=4

4х4= 16
2х4=8
4есотка• 27 сентября 2016
оо мы её на днях решали! в инете есть ответы))) сайт гдз
автор Мини-бикини • 27 сентября 2016
Ответ дляЯ только за!
кол-во книг нужно сложить 2+4=6 книг всего на каждой полке в двух шкафах
24 книги делим на 6 получаем 4 полки в каждом шкафу.....боже,какая я тупая
Я з Вами ))
Я не такая• 27 сентября 2016
2x+4x=24 решите уравнение, что непонятного то??!!
дамаАмстердама• 27 сентября 2016
Ответ дляМини-бикини
честно - может. Решение очевидное и очень простое. Просто мы уже настроены так, что во всем видим сложности и проблемы. А тут-то всего надо не искать того чего нет, дети как раз так и думают, поэтому такую задачку решают легко. И дело тут не в нашей тупости, а в нашей неспособности видеть очевидное(
Ягодка опять• 27 сентября 2016
По 4 полицi
автор Мини-бикини • 27 сентября 2016
Ответ длядамаАмстердама
Справа в тому, що вона теж не може іі вирішити ((
Віктор-і-я• 27 сентября 2016
4 полички в кожній шафі:1-шафи однакові
2)4+2=6(кн)-на одній полиці у двох шафах разом
3)24/6=4(полиці)у кожній шафі(памятаємо ,що шафи однакові)
перевірка 4*4+2*4=24(книги)
відповідь:у кожній шафі по 4 полиці
Віктор-і-я• 27 сентября 2016
тобто 8 полиць у двох шафах
shelby• 27 сентября 2016
Ответ дляЧупа-чупс
в 3 класі зараз ще не можуть розділити 24 на 2. принаймні в моєї дочки.
як не можуть???? за якою програмою вчиться ваша дитина? моя в другому це вже пройшла... ще і ділення з остачею, а також ділення двозначного числа на двозначне...
Чупа-чупс• 27 сентября 2016
Ответ дляshelby
за звичайною програмою математики. покажіть підручник з математики за 2 клас, де є ділення з остачею і на двозначне число
Молчалка• 27 сентября 2016
Автор, моя дочь сейчас эту же задачку решает, а я рядом на советчице ))) я и не знала,что эта задача такая тяжелая, сейчас проверю,как решила.
shelby• 27 сентября 2016
Ответ дляЧупа-чупс
зрозуміла. моя мала вчиться за програмою ’Росток’. значить вони це вчать раніше. можу фото викласти ))))) зараз вона в третьому класі в вони вчать теорію множин ))))))) я такого взагалі в школі не вчила.
ЛюбимаЯНЬ• 27 сентября 2016
забейте в гугле ГДЗ математика 3 класс и будет вам и условие и решение