Простецкая• 28 сентября 2016
Потрібна юридична допомога глухонімому інваліду
Дана людина була введена в оману й підписала сусідам не правильні межі земельної ділянки. Сусіди відібрали 4 сотки землі у беззахисного інваліда. Цей чоловік живе у селі в Київській обл.. Хто може допомогти? Хто розуміється на земельних питаннях? Підкажіть юриста який підкаже, що робити?
Фекла Персиковна• 28 сентября 2016
Сейчас есть бесплатная юридическая помощь во всех областях.
Также можно обратится в прокуратуру за помощью.
Простецкая
• 28 сентября 2016
Ответ дляФекла Персиковна
Вже зверталися за безкоштовною допомогою..... нажаль, натрапляли на людей, які просто говорити закинути цю справу((( бо довго займатися нею. На рахунок прокуратори, туди бажано вже з доказами давати заяву. Виникає питання які докумети потрібно зібрати, щоб довести злочинні дії сусідів?
культУра• 28 сентября 2016
Сосед отобрал у соседки 2сотки земли -построил дом школу на тысячу кВ в лесу -город Буча
Соседка ругалась долго с этим олигархом -была драка
Отпустила просимое успокоилась
Через 8мес олигарх -45лет-умирает от инсульта
Через два мес умирает молодая жена 40 лет
Осталась девочка -11класс
Вот вам итог -всем будет два на два
Никто с собой ничего не заберёт туда
Отпустите и постите им те четыре сотки
Отпустила просимое успокоилась
Осталась девочка -11класс
Вот вам итог -всем будет два на два
Никто с собой ничего не заберёт туда
Отпустите и постите им те четыре сотки
Фекла Персиковна• 28 сентября 2016
Ответ дляПростецкая
Нужно разобраться как именно это все происходило
Простецкая
• 29 сентября 2016
Ответ дляс_переулочка
такое ощущение, что слепому, зачем капсите?
Ви певно просто не розумієте, що таке повна втрата слуху й мови!!!!????
ЙДІТЬ СОБІ!!!! Й ПОБІЙТЕСЬ БОГА!!!!
Простецкая
• 29 сентября 2016
Ответ длякультУра
Отпустила просимое успокоилась
Осталась девочка -11класс
Вот вам итог -всем будет два на два
Никто с собой ничего не заберёт туда
Отпустите и постите им те четыре сотки
Отпустила просимое успокоилась
Осталась девочка -11класс
Вот вам итог -всем будет два на два
Никто с собой ничего не заберёт туда
Отпустите и постите им те четыре сотки
Ми це все розуміємо. Але простити не можемо, оскільки кожного дня стикаємося з тим, що дані сусіди в адресу нашого глухонімого дядька показують нецензурні жести, показують йому на голову! Вони влізли в огород, а на минулому тижні хотіли розширяться в сторону, почали зносити паркан дядька, викорчовувати його стовпчикі, на моє зауваження сусід напав на мене, почав душити, син цього сусіда побив нашого дядька!
Як би ж просто забрали землю та й заспокоїлися, а ні, вони кожного дня такі скандали влаштовують, Й ОЗВУЧУЮТЬ СВОЇ ПЛАНИ.... ПОВНІСТЮ ВІДІБРАТИ ОГОРОД В ДЯДЬКА!!