Фисташковый кокец• 08 октября 2016

шла первая четверть второго класса

вопрос.
сколько слогов в слове Ук-ра-ї-на?
4, правильно?
тогда следующий вопрос
у слові Україна наголошеним є:
1 склад
2 склад
3 склад
куда делся 4-й?
Из ДОМа-2 Я• 08 октября 2016
В слові 3 склади. 2 наголошений

Сумка с непогодой• 08 октября 2016
Укра-iна, наголошен 1. Когда я училась, мне 40л, в слоге не могла быть одна буква. Может сейчас по другому.
Кофр для ноги• 08 октября 2016
ну так на него и не падает.
В чем проблема?
АБВГДэшница• 08 октября 2016
Ответ дляСумка с непогодой
наголос на ї)))
автор Фисташковый кокец • 08 октября 2016
Ответ дляСумка с непогодой
2 склади?
На-перекуре• 08 октября 2016
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
В слові 3 склади. 2 наголошений
Ответ дляСумка с непогодой
мне 30 лет. и я в шоке с заданий:)
ОченьПриятно-Царь• 08 октября 2016
Ответ дляКофр для ноги
ну так на него и не падает.
В чем проблема?
Согласна
АнтонК• 08 октября 2016
Дочка во втором классе - там в математике опечаток вагон

Сумка с непогодой• 08 октября 2016
Ответ дляАБВГДэшница
наголос на ї)))
Сорри да, 2склад. Старею, туплю:-)
Bulavochka• 08 октября 2016
В складе не может быть 1 буква
Українські речі для малечі• 08 октября 2016
4 склади, третій наголошений.
Сумка с непогодой• 08 октября 2016
Ответ дляФисташковый кокец
2 склади?
Мне двойка. http://syllables.ru/У/украина
Сумка с непогодой• 08 октября 2016
Ответ дляBulavochka
В складе не может быть 1 буква
Вам тоже за http://syllables.ru/У/украина
Это русский, но на укр наверное также
Ответ дляBulavochka
В складе не может быть 1 буква
З яких це пір. Навіть в садочку вчать дітей. Поставте руку до підборіддя - скільки ви торкнетесь бородою до руки - стільки складів. Спробуйте.
mamba:)• 08 октября 2016
Ответ дляBulavochka
В складе не может быть 1 буква
В смысле? в слове столько слогов, сколько гласных букв. Переносить нельзя одну букву. А в слоге вполне может быть одна гласная
Ответ дляBulavochka
В складе не может быть 1 буква
так скільки складів?
фрау Гитта• 08 октября 2016
Ответ дляФисташковый кокец
так скільки складів?
Кофр для ноги• 08 октября 2016
Ответ дляФисташковый кокец
так скільки складів?
4 , наголос на 3

Пушап Ми• 08 октября 2016
1. В складі МОЖЕ бути одна буква, ящо це ГОЛОСНА.
2. В слові Україна 4 склади.
3. Наголошеним є 3 склад.
Ангел-предохранитель• 08 октября 2016
Ответ дляПушап Ми
2. В слові Україна 4 склади.
3. Наголошеним є 3 склад.
+1000
AlohaS• 08 октября 2016
Дочка, 2й клас, сказала 4 склади, 3й наголошений
люди! не было б так печально, но это ж блин второй класс, а у нас столько разногласий
КараПузовна• 08 октября 2016
Ділиться на склади У-кра-ї-на, другий наголошенй склад.
Ответ дляКараПузовна
а почему второй? на ї наголос
Кофр для ноги• 08 октября 2016
Ответ дляКараПузовна
в с краю стоите?
Кофр для ноги• 08 октября 2016
*вы
ТрамвайGirl• 08 октября 2016
Есть склады, а есть склады для переносу. Даже задание было: поделить слово на склады для переносу.
Если что, мы тоже во втором и я пытаюсь воспринимать материал по философски, иначе вообще чувствую себя тупой. Если что, я к.т.н., но то как и что учат дети - за пределами моего понимания...
ТрамвайGirl• 08 октября 2016
Ответ дляAlohaS
Молодец Ваша дочка)
КараПузовна• 08 октября 2016
Помилилася наголос на третій склад ,щодо поділу на склади є правило 4 .

Може комусь приходиться.
Слово при вимові ділиться на склади.

Склад — це звук або кілька звуків, що утворюються одним поштовхом видихуваного повітря (це або один голосний звук, або поєднання голосного з приголосними).

У слові стільки складів, скільки голосних звуків: князь — 1 склад; на-род — 2 склади; Я-ро-слав — 3 склади; ар-хі-тек-ту-ра — 5 складів.

Склад. Правила складоподілу1

В українській мові переважають відкриті склади.

Запам’ятай!

Поділ слова на склади не пов’язаний ні з по­ділом на фонеми, ні з поділом на словотвор­чі частини (корінь, префікс, суфікс), ні з ви­діленням у слові його основи та закінчення.

За кількістю складів слова бувають:

односкладовими: день, рік, пень, річ, смак, мить, син, сон, льон, грак, шпак;
двоскладовими: бі-жу, бджо-ла, схе-ма, вік-но, ма-ти;
трискладовими: се-ре-да, пра-во-пис, на-го-лос, роз-ва-га;
багатоскладовими: пе-ре-бу-до-ву-ва-ти, ви-дав-ниц-тво.

Запам’ятай!

Склад не виражає ніякого значення.

При поділі на склади слід враховувати звукове значення букв я, ю, є, ї, адже в їхньому складі є відповідно звуки [а], [у], [е], [і].
Правила складоподілу

1. Якщо між голосними стоїть один приголос­ний, то він завжди належить до наступного складу: мо-ло-ти-ти, го-во-ри-ти, мо-ле-ку-ла, ве-че-ря, Су-ми.

2. Якщо поряд стоять два дзвінкі або два глухі звуки, то обидва належать до наступного складу: ща-стя, ка-штан, рі-чка, пі-джак, не-сти, го-спо-дар.

3. Якщо з двох приголосних перший дзвінкий, а другий глухий, то вони належать до різних складів: бе-різ-ка, буз-ко-вий, швид-ко, стеж-ка, глиб-ше, їдь-те.

4. Якщо з двох приголосних перший глухий або дзвінкий, а другий сонорний, то обидва належать, до наступного складу: ко-смос, ху-до-жник, те-хні-ка, об-рій, мі-дний, до-бре, по-тріб-но, ча-рі-вни-ця.

5. Якщо поряд стоять два сонорні звуки, то вони належать до різних складів: зем-ляк, бар-ві-нок, чо-тир-ма, сум-но, тор-гів-ля, чер-во-ний, пій-ло.

6. Якщо в слові є подовжені приголосні, то вони можуть належати до одного або до різних складів: по-чу-ття і по-чут-тя, ста-ття і стат-тя.

7. Якщо між голосними є два або більше приголосних, то сонорні звуки, що йдуть після голосного, належать до попереднього складу, а звуки, що стоять після них, — до наступного: май-стер-ня, вій-на, вов-на, вов-чий, мор-квя-ний, гір-кий, гіл-ка, кіль-­ка.