Неваляшкина• 13 октября 2016

Чому ходити у наші школи не ефективно і шкідливо. Цікава стаття.

https://lifehacker.ru/2014/09/08/unschooling/
Roybusch• 13 октября 2016
’У наші’ - це ц які саме? :)
Бо в нашу цікаво і ефективно ))

xxxenya• 13 октября 2016
Что-то все недовольные сегодня активизировались. Мой сын доволен.
tolyu• 13 октября 2016
ми своєю школою задоволені загалом. Всі дитячі мультики в кінотеатрах, виставки, цирки, лялькові театри, бібліотеки - всі заходи вони відвідують на групі продовженого дня. Мені мегарозгрузка, на вихідних можна дома побути, або на природу. Я завжди малу свою на вихідні вивозила в кіно/театри/виставки.....Мене це втомлювало. Наша школа корисна, але за статтю дякую.
автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляtolyu
Гарна камера схову!
Моль Молливна• 13 октября 2016
1. Интересно, а сама Юрковская в школу тоже не ходила?
2. умные и образованные городские жители далеко не все имеют денег на таких же умных и образованных репетиторов
3. репетиторы - на 95% состоят из учителей тех же школ, бесполезных, по мнению Юрковской
4. странные ценности: состоявшиеся люди - это собственник бизнеса и топ-менеджеры. А первоклассный хирург - это не состоявшийся человек? шеф-повар? модный художник? модельер? хорошая швея?
статья однобокая до безобразия - не всем дано вырасти лидерами и достичь заоблачных высот, это удел единиц, остальные - это команда исполнителей, под руководством этого лидера
и этих исполнителей элементарно больше в процентном соотношении
но кого поведет за собой лидер, если все будут лидерами?
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
Гарна камера схову!
да, камера
а вы из тех мам, которые с момента рождения ребенка ставите крест на своей жизни и своих потребностях?
не все такие
Весотехник• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
Спасибо!
автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
Тобто в школу по вашому треба ходити, бо більшість всеодно виросте ’командою тупих виконавців’?! А я все ж таки впевнена, що кожна мама бажає дитині кращого)))Головний посил статті, як на мене - це те, що в школі дуже розтягується те, що можна набагато швидше і ефективніше вкласти у дитину на індивідуальному навчанні.
автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
да, камера
не все такие
Ні, я не з таких мам))))

Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Автор, для людей які цікавляться всерйоз хоумскуллінгом, тут нічого такого нема)))
а по суті.. у мене дві подружки реально навчають дитину за принципами хоумскуллінгу повністю, бо живуть за кордоном і хочуть дати дітям в тому числі й українську освіту за стандартами. Вони навчають дітей самостійно вдома і прилітають до України періодично (раз на рік приблизно) здавати усі зрізи. Діти однієї навіть у цьому році повигравали перші місця в міській оплімпіаді! І обидві є вчительками за фахом. Вік дітей - молодша школа. І обидві ВИЮТЬ від того, настільки це складно! Можна здуріти, постійно виховуючи власних дітей, оопікуючись ними і+ще навчаючи їх реально по прогрмамах і предметах як належить. Одна (супер успішна мама, її досвід періодично піднімається нашими українськими провідними фахівцями, дітей приводять у приклад як зразок успішного хоумскуллінгу, вона написала книжку (комерційно успішну), де в тому числі й описує цей доствід.
Так ось, вона врешті перевела дітей у школе екстернів у Києві, а там, де вони живуть (Китай) віддала дітей до міжнародної школи.
Я це написала просто тому, що багато мама елементарно не усвідомолюють яка це складна й непідйомна більшості справа. Наші дівчатка себе лінуються розвивати, книжок не читають роками, затупіли й деградували часом настільки, що це жахає, однак чомусь люблять плескати у долоньки, коли мова йде про погані школи і домашню альтернативу)))

Я вам, як мама яка мріє про хоумскуллінг, але не тягне його з точки зору власних нервів, часу й організованості, можу сказати, що лайт варіант (насичення життя дитини підібраними нами педагогами й заняттями), це також не просто й доволі дорого! Навіть більше, ніж просто дорого!! Я вже не кажу про занурення повністю і шалені часозатрати (у нас є бабусі, на щастя, інакше ми б не витягнули такого занурення, бо всі заняття не передбачають телепортації і тд).
Я також вважвю, що школа це зло і нашій учительці озвучила це 1 вересня 1 класу (нині - четвертий клас), однак має бути коректна повна або часткова (як у нас) заміна. Дитина постійно має вчитися, багато читати. Я поставила сину умову, що якщо він прочитає 400 книжок на рік (байдуже яких, але з нашої домашньої бібліотеки), я повністю переведу його на індивідуальний план навчання:)))) Так от - поки не тяне))) Ходить до школи. Бо просто назвати її злом - це просто (даруйте за каламбур), а ось організувати життя дитини, щоб школа відпала як необхідність - це вкрай складно і під силу одиницям)))
У старших класах також плануємо дитину перевести повністю на екстернат і репетиторство, але калькуляція каже. що все не так і легко))))
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Даруйте за помилки - я з планшета тицяю і зазвичай не дуже це зручно, коли текст більший за одне речення:))))))
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
почему исполнители обязательно должны быть ТУПЫМИ?
с тупыми исполнителями ни один гениальный топ ничего не добъется, поверьте
хороший исполнитель - это не менее состоявшийся человек, чем лидер, просто с другими личностными качествами
чего ЛУЧШЕГО вы желаете конкретно своему ребенку? откуда вы знаете сейчас, что будет лучше для него через 30 лет? учить ребенка делать выбор, нести ответственность и принимать самостоятельные решения можно и параллельно со школой
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
индивидуальное обучение? нет, ну для Юрковской может быть
но для подавляющего большинства - это экономически нецелесообразно, особенно в нашей стране
ибо помимо знаний и воспитания у ребенка должна быть одежда, еда и крыша над головой с оплаченными коммунальными услугами, а для этого мама с папой должны тратить время на работу, а не на его обучение, для того и придуманы концентрационные школы, где специально обученные люди дают детям необходимый набор знаний и навыков для дальнейшей жизни
надо реформировать учебный процесс? бесспорно, и у нас есть тонна примеров, которые можно брать за основу
но заявления в духе ’детей в школу водить не надо, она вредит’ - это огульный популизм, сопоставимый с отечественным ’давайте введем визовый режим со страной-агрессором’, в нем нет решения проблемы, есть банальная позиция страуса
LadyLovе• 13 октября 2016
Моему ребенку в следующем году в первый класс. Я в шоке от нынешних школ, ищу альтернативную. И они есть, к счастью.
Но у меня двоякое впечатление от статьи.
Просто, мой ребенок туда еще не ходит, и я не познала всех ’прелестей’ на себе, а сама ходила давно и это, скорее, ностальгия.
Но вот я да, в конце октября растраивалась, что будут каникулы, ждала 1 сентября, плакала крокодильими слезами, когда сломала ногу, и врачи мне сказали, что месяц буду сидеть дома в гипсе. Меня мама и врач успокаивали, мол, ничего, ты же юная, все заживет без проблем, и у них челюсти отвисли, когда я заявила, что реву не из-за ноги, а потому, что месяц в школу ходить не буду. Мне учеба давалась легко, я домашние задания делала только письменные и то иногда перед уроком уже. Могла прогулять с компашкой друзей уроки где-то в лесу, и это было таким приключением!)) При этом была отличницей. В школе всегда была в активе, во всем участвовала, выигрывала олимпиады. Самое главное - у меня там было полно друзей, я ходила туда с ними обсуждать что-то, в старших классах даже строить глазки мальчикам (чего уж не договаривать:), старалась красиво одеться и т.п.
А мой ребенок не такой, он интроверт, ему этот весь движняк не нужен, и поэтому сейчас я склонна поддержать автора статьи.
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
Так, я з вами згідна в цілому. Для більшості дітей та більшості батьків цілком достатньо середньої оствіти, яку дає школа.Звісно, багато що необхідно реформувати (починаючи із відбору й навчальних процесів самих майбутніх педагогів). Школи нині - дещо покалічені і незрозумілими фінансово-матеріальними стосунками із державою й батьками (це кладе великий відбиток на якість навчального процесу) й ідіотичними програмами, які щороку доповнюютья, скорочуються, розширюються, переписуються... Навіть ЗНО - це зло, бо такий підхід призводить до такого явища, як оте епічне ’хоч не з´їм, так понадкусюю’ із приказки, бо діти не розуміють предмет в цілому, не бачать його здалеку одним цілим, не здатні крутити ним, як кулькою, а вивчають ’шматочки’ - окремі дати, терміни, назви і тд... Які, без розуміння предмета дуже глибоко, нічого не дають, а лише збивають із пантелику...
Школу реформувати треба
Але школа теж треба, не зважаючи на ті негативні відбитки, які вона несе. А одиницям, може, 1 відсотку школа не треба - ну так вони й нині знаходять можливості цілком успішно організувати навчальний процес так, щоб він тривав без участі школи)))
автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
главный посыл статьи - в школе плохо
и нет - а где же хорошо
Невже в статті вказано, що дітей в школу водити не треба. Ні. Там просто вказані причини чому туди водити шкідливо і неефективно) І все ви правильно говорите - батькам треба заробляти гроші, а для цього треба щоб діти не заважали. Ну автор про це ж і говорить. А по темі - як на мене ідея статті має право на життя. У мене в школі було пару учеників відмінників, які просто ходили в школу протирати штани. Їм було там не цікаво, вони сиділи і індивідуально щось собі писали-вирішували.
Остановщица• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
Так этого можно и в школе добиться, сократив обучение до 10 лет и выкинув весь ненужный хлам из программы, а он составляет около 40%. И получится в школе намного быстрее, а при наличии хорошего учителя и эффективнее тоже. Что на индивидуальном что в школе.
автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляОстановщица
Так, погоджуюсь, що треба викинути весь хлам!
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
А можна поцікавитися (просто цікаво) що є хламом з вашої точки зору?
Якщо вам не складно, то по програмах конкретніше...що саме звідтам хлам, а що ні...
А то бесіда набуває якогось софістичного характеру.
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
а это ’вредно и неэффективно’ не подразумевает ’не надо водить’?
любая идея имеет право на жизнь, когда-то за идею круглой земли на кострах сжигали, помню
но идея должна подкрепляться каким-то планом, а так вот взять и натыкать в недостатки носом можно любого
а ты расскажи, как от этих недостатков избавиться. Не как страус - забрать своего ребенка из этой системы, а как лидер - сделать систему полезной и эффективной

автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я вважаю хламом об´єм алгебри і геометрії, наприклад. Краще б основи здоров´я вивчали.
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
++1000 і я про це також.
Більшість (з мого досвіду) людей, які говорять про такі речі - повні суцільні дилетанти, які самі у своєму житті не можуть ладу навести і мають досягнень та ідей на бульку з носа, однак лиш дай їм броньовичка - то відразу уже й на ньому виголошують свої голосні ідеї-лозунги))))))))
А починаєш конкретніше - упс!! Автор посту (даруйте вже автор), я упевнена, до толку сама не читала підручників по програмі і конкретно нічого не скаже... так - загальні фрази)))
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
ну это вы считаете
а вот мой муж (инженер-конструктор) так не считает, ему эти знания ооочень пригодились в жизни
это возвращает нас к тому, что вы не знаете, чем займется ваш ребенок через 15-20 лет, какая сфера человеческой деятельности его привлечет
а в школе он получает необходимый минимум из всех сфер, хоть гинекологом он захочет стать, хоть конструктором, хоть топ-менеджером
автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляКондуктор троллейбуса
++1000 і я про це також.
Я не вчитель. Так. Але моя свекруха вчитель математики. Так от навіть вона говорить, що та кількість цифр дитині не потрібна. А про пусті ідеї -лозунги - то якраз от ви зараз і виголосили пустий лозунг. Я скинула сюди статтю, щоб поділитися інформацією. А якщо вона не подобається вам, то це ваші проблеми.
Кондуктор троллейбуса• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
а я вважаю навпаки, наприклад і поясню чому)) Я орієнтувала свого сина на точні науки (він має здібність до них) і перед тим, як віддавати його до школи, побрала у знайомих підручники за різними програмами, уважно проштудіювала їх і ми обрали Росток. Власне, там навчання побудоване більш зв´язано, систематично і логічно. А ось основи здоров´я, на нашу з чоловіком думку, це допоміжний предмет - більше для дітей із неблагополучних сімей, де батьки не займаються ними, не розмовляють. Де діти затюкані та не читають зовсім книжок. Те саме стосуєьться і навколишнього середовища із ідіотичними описами явищ природи й іншого (типу напиши діалог хлопчика із огірочком). Нормальна дитина у нормальній родині всі ці основи буде знати, просто спілкуючись із батьками. Але школа орієнтована на ВСІХ дітей, і таких, що з родин алкоголіків, наприклад, з таких,бе батьки елементарно не розмовляють із своїми дітьми, тому особисто я вважвю що зовсім викинути основи здоров´я, навколишнє середовище, я і Україна, валеологію і тд не можна, але скоротити варто. Утричі мінімум
автор Неваляшкина • 13 октября 2016
Ответ дляМоль Молливна
ну это вы считаете
Для цього є класи із поглибленим вивченням цих наук. А навіщо усім поголівно дітям це вивчати?
tolyu• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
а що саме ви вважаєте хламом?
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
а вы уверены, что сможете в 6-7 лет увидеть, к чему у ребенка склонность? и что ваш выбор совпадет с его выбором? а его выбор - с реалиями жизни (это я о массовом получении дипломов и работе НЕ по специальности)?
а вы уверены, что ВСЕ смогут увидеть?
tolyu• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
ну якщо ваша свекруха так говорить, то це міняє справу....
tolyu• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
хто вам сказав, що всі поголівно це вивчають?
Моль Молливна• 13 октября 2016
Ответ дляНеваляшкина
и в классах с углубленным изучением этих наук программа намного более обширная, чем в общеобразовательных