Медсестричка• 18 октября 2016

Вінниця, центральний ринок, чи є нормальні шуби? Хто купував?

Я купувала там 10 років назад шубу із сурка за 500 дол, зараз як новенька, хоча останні роки носила інтенсивно, змінила трішки колір , чуть посвітлішала. Зараз планую купити норку, але з тих часів ринок виріс набагато і кількість пропозицій збільшилася, але чи якість не постраждала? Хочу реальних відгуків, а не просто відсилати в магазин, бо там ніби краще, і там не можуть надурити, знаю що більшість шуб з Китаю, але чи фабричного чи підпільного? Можливо хтось із знайомих ваших там працює? Знає підводні?
yulchik0103• 18 октября 2016
Здравствуйте,на рынке я не покупала,но купила у нас в магазине Мисс Лора(покупала на выставке),на Подолье проходила.Но у них есть магазин где-то на Пирогова.Отзывы неплохие,шьют в Днепропетровске .Я брала не норку,но норка у них тоже была,очень симпатичная)

Мааарковная• 18 октября 2016
Поїдьте за норкою в Тисменицю,там багато шиють,хоча хутро теж китайське.
Ціни набагато нижчі.
Шиють там в кожній хаті..))
автор Медсестричка • 18 октября 2016
Ответ дляyulchik0103
В магазині сто відсотків дороще, я думаю що доларів 500- 600 на якість хутра не вплинуть, а для мене це вже великі гроші.
автор Медсестричка • 18 октября 2016
Ответ дляМааарковная
Ціни набагато нижчі.
Шиють там в кожній хаті..))
Тоді який сенс іхати туди за китайським, якщо в нас його повно
yulchik0103• 18 октября 2016
Я не знаю ,можно ли тут ссылку на сайт давать,напишите в личку- кину ссылку.Глянете цены
Мааарковная• 18 октября 2016
Ответ дляМедсестричка
В Україні норку не вирощують.
Розмовляла з бувшою директоркою тисьменицької фабрики,котра заявила,що все в Україні -китай.
За винятком люксових магазинів.

Купите той же китай,л ше на 300 баксів дррожче
автор Медсестричка • 18 октября 2016
Кидайте
автор Медсестричка • 18 октября 2016
Ой аноним не відключила
yulchik0103• 18 октября 2016
Скинула в личку

Да будет так• 18 октября 2016
Ответ дляМааарковная
Ціни набагато нижчі.
Шиють там в кожній хаті..))
я там одну купила - і вона за сезон облізла як пощипана курка,,, а тк хвалили, так хвалили