Качка в тапцях• 1 час назад
Хімчистка пуховика вийшла в третину його ціни
Ви здаєте верхній одяг чи перете вдома?
Скромняшка• 1 час назад
Здаю в хімчистку декілька за раз в якийсь акційний день, вигідніше виходить.
Снідаю авокадо• 58 минут назад
Изначально покупаю верхнюю одежду такую, которую сама дома могу постирать и высушить
СамавиховуюКота• 56 минут назад
Це вам ще дуже пощастило )))
Колись донці купила на розпродажу біленьку ’шубку’ зі шкіри молодого чебурашки. По ярликах подивилась, тільки хімчистка. Хімчистка обійшлось більше, ніж та шубка коштувала. То був її останній раз в хімчистці. Потім я її тільки прала в пралці
Краля-Галя• 54 минуты назад
А я купила білий на оеліксі, за 600. То можна хоть обздаваться)) але я просто куплю потім інший. Цей взимку прала раз, потім в сушку. Наче ніяк не змінився
Я такая - жду трамвая• 51 минуту назад
перечистить куртки всей семьи-дорого выходит...поэтому стираю сама-а пух разбиваю-в рукав фен вставить- включить и расческой массажной стучать по куртке-прекрасно разбивается
Першоклашка• 50 минут назад
Здаю в хімчистку в кінці сезону, підлаштовуючись під якісь акції.
Десь 1500 грн .
БлинчикБезСметанки• 44 минуты назад
Ответ дляПершоклашка
Десь 1500 грн .
Такие танцы с бубном (химчистка, подгадываете под акции и все равно дорого) только для дорогих брендовых пуховиков. Простенькие до 150/200 евро стираю сама
Першоклашка• 44 минуты назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
в нас з чоловіком дорогі пуховики та ще й світлі
БлинчикБезСметанки• 43 минуты назад
Ответ дляПершоклашка
Светлые и дорогие - понятно что химчистка) у меня уже нет светлых пуховиков, темные только. Светлые куртки с другими наполнителями
Бавовнятко• 42 минуты назад
Ответ дляПершоклашка
Нічого з ними не станеться. Світлі кожні два тижні треба в хімчистку - можна розоритися
Першоклашка• 41 минуту назад
Ответ дляБавовнятко
Достатньо 1 разу в кінці сезону. Я не в одному пуховику ходжу всю зиму.
Бавовнятко• 40 минут назад
Ответ дляПершоклашка
Ну, якщо за зиму разів 5 одягли, то може і достатньо
Першоклашка• 38 минут назад
Ответ дляБавовнятко
Частіше. Акуратно ношу бежевий пуховик, білу норкову шубу, молочне пальто. Все разом здаю в преміум хімчистку. Суха чистка та озонування.
А до чого це
?
А до чого це
Садоводница• 34 минуты назад
Ответ дляСумчатая кошка
Пуховики у хімчистку, не хочу їх потім днями розпушувати
Перу вдома, нічого не розпушую
висох - струсила, підбила, як подушку і все.
Бжоли-бандерівці• 34 минуты назад
Ответ дляСумчатая кошка
Был пуховик, стирала без всяких заморочек и не збивался. Встряхнула и все ок. Купила другой, вроде и фабрика достойная, по привычке постирала и капец..... Пол дня его потом распушивала......
Планшетница• 25 минут назад
Мне в химчистке пуховик испортили - облезла матовая фурнитура. Ну и цена для моего длинного пуховика космос. Потому стираю дома жидким порошком и с мячиками сушу в сушилке, потом конечно еще пол вечера надо потратить на разбирание комочков. В принципе катастрофы не вижу.
Яжбоматусяблін• 17 минут назад
Я теж в шоці...зазвичай ношу в Будинок побуту, а тут в Єнот понесла вишиванку і ціну залупили в половину її вартості.
Аноним ФЕЯ• только что
Купила піну в Аврорі, вже почистила два дивана, стільці і білий пуховик двічі, в середині та в кінці сезону