gluolena• 18 октября 2016

Одна з дітьми. А у вас як???

Дівчатка, поділіться досвідом??? Чоловік працює в ін.місті, я з двома дітлахами постійно сама вдома. В садок не ходять, на вулицю тільки зранку, іноді мультики,а я по господарству. Підкажіть як ви вдома проводите час з дітьми? Чи займаєтесь? Які ігри? Мультики? Планшети??? Що робите? Порадьте,бо часом вже їде дах. Сама себе не люблю, що на них кричу (потім розумію що їм сумно, нудно, вони ж діти). Хлопчику 5,5, дівчинці 2,5. Дякую за розсудливість та конкретику.
автор gluolena • 18 октября 2016
Тих хто шукає орфографічні помилки, прохання проходити далі)))

lana78• 18 октября 2016
а чого в садок не ходять?
kpushkaruk• 18 октября 2016
моя з 1.9 ходила на різні розвивалки, потім садок ... діти з ума щійдуть дома... 5.5 років - і сидіти дома, чому до шкоои не готуєткся?
Tatyanayaa• 18 октября 2016
Вы любите своих детей? Найдиде чем заняться! Рисуйте, лепите, играйте, обнимайте, целуйте! Придумайте какую-то игру типа игра но и помощь вам по дому. Похвалите, детки это любят!
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляlana78
а чого в садок не ходять?
Старшому не можна за станом здоровя,а меньша не ходить бо підсажує йому віруснячки)))
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляkpushkaruk
До школи готуємось вдома і ходимо індивідуально до вчителя....
Abricoska• 18 октября 2016
А почему так мало гуляете? Я тоже не знаю как развлечь своего сынулю, поэтому мы очень много гуляем, но нам всего 10 месяцев!
Людмила87• 18 октября 2016
Садик вам в помощь)
m_lisa• 18 октября 2016
Ответ дляgluolena
А в школу у Вас старший как пойдет? Я среднюю не водила в сад, не было мест, переезды.Но к школе мы начали посещать кружки, подготовку и т.д.
Младшего отдала в 2,5,но нормально начал ходить с 3,5 и о Боги как я рада.Есть возможность полноценно работать, уделять время себе и развиваться.

автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляTatyanayaa
Звісно люблю))) Ви питаєте, бо тут часто пишуть що не люблять, так?)А що ліпити? Пластелін? Ліпимо, крупами малюємо,фарбами,читаємо.... їм йього маловато. Та й не завжди цікаво одна і та ж справа. Цікаво як у інших вечори проходять??
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляШапкаУшанка
Гуляємо з 10 до 13. Потім йдемо додому обідати і малій вже спатки пора))) А коли вона прокидається то вже ніч на дворі...
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляm_lisa
До школи готуємось індивідуально, займаємось з вчителем....Він з 2,4 ходиу садок, не ходить 10міс вже за станом здоровя не можна, а малу не воджу щоб його не заражала, хотіла почути чийсь досвід(
Abricoska• 18 октября 2016
Ответ дляgluolena
знаете, у нас еще не включили отопление, поэтому муж нас собрал и поехали гулять, 30 минут на свежем воздухе и прекрасный сон будет, но это у нас так
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляШапкаУшанка
У мене чоловік в ін. місті, райончик у нас наркоманський, і гуляти самій вночі не дуже хочеться. Ми ходимо ввечорі коли є компанія))))
m_lisa• 18 октября 2016
Ответ дляgluolena
Да мне кажется, что у всех как у Вас. Как дожди и холода, все дома тоскуют. Кто читает, лепит, рисует, учебные мультфильмы, занятия в кружках. Не думаю, что кто то чем то сверх естественным Вас удивит.
Я вообще ни разу не учитель, не хватает у меня терпения. Уроки проверить, объяснить-да. А вот все остальные забавы,ну не мое.Поэтому для меня садик и школа-спасение.
Abricoska• 18 октября 2016
Ответ дляgluolena
Это проблема тогда ( я тоже послушаю ответы, потому что как развлекать малыша и для меня проблема(
anjavoloschykkk• 18 октября 2016
У мене також двоє вдома 5,2 і 3,2.Розмальовки,пластилін,прописи,альбоми,дошки для малювання,карти типу бінго,пазли,книги.Декілька разів на день по 15 хвилин мультики або відео у інтернеті.На обід повертається старший син 7,5 років.І через декілька місяців чекаємо на 4 ляльку.І вже планую як будуть зайняті на весь день.Вже складений план,що потрібно прикупити до того часу,щоб не нудьгували.Я вірю це важко але Ви мама.І головне захотіти.
KatriSSa• 18 октября 2016
Для меня спасение был садик, гос садик
Т к дома ребёнок с ума сходил. А я не клоун, не массовик-затейник, а ребёнку скучно..
Ходили в детские комнаты, но много не походишь
А в саду и коллектив детей и развлечения
Иркаа• 18 октября 2016
Я люблю прятки:) малышня прячется, я делаю вид, что ищу. Так выкраивается несколько минут, чтоб , например, посуду помыть;). Недавно чебуреки лепила и дала им по куску теста - выключила минут на 20:). Любят пылесосить и пыль вытирать очень понравилось. С радостью носят орхидеи в ванную для полива. Моим 3,5.

автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляanjavoloschykkk
О БОЖЕ. Як ви там?))))))))Мені важко????? Та це вам важко. Тримайтесь. Може вони там уже один одного почнуть няньчити))))
KatriSSa• 18 октября 2016
В Спортлайф можно ходить
Если у вас есть
Старший на занятиях, младшая с вами или тобе есть занятия с мамами
С 3х лет можно часу оставлять
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляИркаа
про піжмурки це цікаво)))) Мої тісто теж люблять.....купила їм дитячі формочки для печива, то теж видавлюють....
DShine• 18 октября 2016
Сыну 5, 7 и дочке 3,7 . Ходим на подготовку к школе, ментальную арифметику и танцы) Дома читаем много, аудио книги включаю на крайний случай, планшет мало разрешаю, в ролевые игры сейчас играем( магазин, ресторан, больница, полиция и тд), шахматы, лепим, рисуем, вырезаем, много конструкторрами играем и помогаем маме)
Апель-синка• 18 октября 2016
каждый день одно и то же в 4-х стенах - конечно заскучают.
нижник• 18 октября 2016
Ответ дляШапкаУшанка
Потому что с 2-мя детьми физически вдвое тяжелее и физически тяжело 2-х одеть, вывести и еще за ними смотреть в оба
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляDShine
Дуже цікаво дякую. Про магазин забула. Нагадали))
anjavoloschykkk• 18 октября 2016
Ответ дляgluolena
Я стараюсь сама справлятись.У дітей повинне бути дитинство))Я пам´ятаю,як сама не хотіла з молодшою сестрою гратись)Чоловік до речі майже цілими днями на роботі,тому...Але саме головне,що у більшості знайомих і родичів по одній дитині.І вони постійно розповідають,як їм важко,які гіперактивні діти,що нічого самі зробити не можуть,і при цьому у всіх,як мінімум бабуся на підхваті))
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ длянижник
ну так, це теж. Нерви здають. Одного вдягаєш інший роздягається))))
Владислав21• 18 октября 2016
Что то перебрать дайте (старшему ) дети это любят )) шкатулка есть с мелочами какими то или конструктор хоть Лего хоть по крупнее , только что бы младший в рот не тянул следить надо
Мультики - тут только вопрос здоровья , мне кажется смотреть будет и много
Рисовать все дети любят , сынок , нарисуй меня , нарисуй еще там что то ...Главное хвалить и все хорошо будет )
С младшим не знаю даже , такой возраст что сложно
автор gluolena • 18 октября 2016
Ответ дляanjavoloschykkk
Доречі, коли в мене був тільки син, мені було дуже важко, а коли народилась доня стало набагато простіше. Наче і в хаті порядок, і їсти є що, і навіть серіали іноді дивлюсь))))