БЦАшка• 22 октября 2016
PayPal через скільки часу приходять гроші на карту?
Зареєструвалась в цій ситемі. Успішно здійснила покупку в інтернет магазині закордоном. Через деякий час прийшло повідомлення що частини замовлення нема і кошти мені повернули. На ПейПел вони висвічуються.операція успішна , а на карту привату не поступили.оператори повідомляють що ніяких зачислень коштів їм для зачислення на мою карту ще не приходило. хто був у схожій ситуації?
лучевая терапия• 22 октября 2016
Дня 3-4 рабочих надо будет подождать. Иногда и неделю. Потом деньги появятся на карте. Не переживайте.
БЦАшка
• 22 октября 2016
Ответ длялучевая терапия
дякую!я думала що відразу як при переказі
Древо жизни• 22 октября 2016
По-разному. Последний возврат занял у меня неделю. В тот же день точно не стоит ожидать поступлений.