Голубая фишка• 22 октября 2016

Зимовий комбінзон від 6 до 9міс ви брали 68р - 74р -80р?

який розмір брали на свого кроху від 6міс)
Новогодняя пальма• 22 октября 2016
брала войчик 62.но зависит от ребенка
Цветик-семицветик• 22 октября 2016
Родились одна в кону августа, вторая в начале июля. Брали Польский полномерный конверт, трансформируется в комбез р. 74, обеим хватило до весны
черная мамба• 22 октября 2016
рейма лассі 68+6, але в лютому довелося одягати теплі пінетки, ноги не влазили вже в закритому варіанті,. Зима 6-9 місяців було.
черная мамба• 22 октября 2016
Рейма лассі комбінезон трансформер, можна було ноги разом зробити, а можна було штанинами.
Угадайс• 22 октября 2016
80 брала фирмы Флавиен, это Украина по-моему, на овчине, маська там отлично себя чувствовала)
Снатал2015• 22 октября 2016
Берите 80р (брала 68 и 80 сразу) можно было один 80р-все раздельное,не понимаю сдельников
Снатал2015• 22 октября 2016
Ответ длячерная мамба
Нам рейма тек
СуперКрошка• 22 октября 2016
у нас был конверт на овчине, потом переделали в комбез, отлично было. Сыночек не мерз, рукавчики были длинные, но зато руки не на улице и всегда теплые. Если что есть в продаже, состояние идеальное.
LIKUSJA• 22 октября 2016
Нам зимой было 8-10 мес брала рейму 74-80 комбез-конверт
На перекуре• 22 октября 2016
я б рахувала так: скільки дитині буде в березні і чи буде на той час ходити... якщо ні, то брала б у розрахунку, щоб був хоча б на змінку у наступному році. У всіх комбезах закачуються рукава і колошви. (Наш перший комбез на овчині з можливістю чіпляти знизу конверт в комплекті з напівкомбінезоном-штанами по замірам був таким самим як Кіко р.80 з підкачаними рукавами і колошвами, а Кіко р. 80 ми носили в 1 рік і в 2 роки). Якщо дитинка буде тільки сидіти в колясці, то нічого страшного не буде, якщо комбез буде у розрахунку на 1,5 р. дитину, але звісно смотря яка модель... Зверніть увагу на пуховики Кіко р.80, ми у ньому в -25 гуляли і доносили до 2р і 2 міс, щей продали потім...
Заставляличка• 22 октября 2016
74 достаточно, если ребенок среднего роста, и комбез не маломерят. Отталкиваться от роста ребёнка.