Тумба-юмба• 16 июля 2013
Хто зі мною на шоколадну дієту?
Споживання какао або шоколаду покращує фізичні якості
Американські дослідники установили що люди, які регулярно їдять шоколад є стрункішими, ніж ті що рідко ласують. В недавньому дослідженні вони стверджують що рослинні мікроелементи какао покращують фізичні якості спортсменів. Це також підтверджують результати досліджень в університеті Дюссельдорфу в Німеччині. Для перевірки цього факту дванадцять професійних спортсменів впродовж семи днів щоденно вживали напої з какао що містять 20 міліграмами рослинного мікроелемента флавонол. Він сприяє тому що в судинах не відбувається будь-яких відкладень, що дозволяє крові краще циркулювати. Флавонол є також в червоному вині.
Шоколад підвищує фізичні якості
Згідно американського дослідження, регулярне споживання шоколаду робить людей стрункішими та підвищує фізичні якості. Висновки дослідження: «Дорослі, які регулярно їли шоколад мали знижений індекс маси тіла(Body-Mass-Index (BMI)), ніж ті що вживали шоколад рідко.» Цей ефект невеликий, але можна побачити закономірність, що не може бути випадковістю. Цей дивуючий факт може бути пояснений командою дослідників через зміну обміну речовин. Для цього науковцями з університету Сан-Дієго в Каліфорнії досліджувались більше ніж 1000 жінок та чоловіків, які не мали проблем з серцем, цурком в крові чи інших захворювань. Результати були опубліковані в журналі „Archives of Internal Medicine“. »Загалом можна сказати що регулярне споживання шоколаду зв’язано зі зниженням індексу маси тіла та фізичними якостями людей», йдеться в дослідженні. Ймовірно це тому, що шоколад стимулює обмін речовин.»

Бабушка Бетман• 16 июля 2013
Ответ дляЖелезная тетя
фото скиньте нам ДО, чтоб смешней было сравнивать с ПОСЛЕ
Мария Валерьевна• 16 июля 2013
шоколад на самом деле-горький.а сладость-потому что добавляют сахар.женщине сладкое можно побольше утром.и в обед-после еды-для послевкусья.а горькое-только в обед.иначе вся жизнь станет горькой.согласно ведическому знанию.
Тумба-юмба
• 16 июля 2013
Ответ дляКапитанша
Это моя диета всю мою осознанную жизнь

Я теж тільки цю дієту визнаю. Чоловік раніше привозив зі Львова ласощі, а зараз сама шоколад готую
Думала у мене обмін речовин класний, бо завжди струнка, а виявляється вся справа у шоколаді) Їм його постійно
Бабушка Бетман• 16 июля 2013
Ответ дляТумба-юмба
Ник в тему...
Тумба-юмба
• 16 июля 2013
Ответ дляЮююЛллЯяя
Ох,если б не этот злой шоколад,была б я тонкая и звонкая без усилий.А так все беды от него - не могу ему отказать.....никак((((((((((((((
чому відразу шоколад винний)))))дослідники його випровдовують, а Ви наклеп на нього зводите)))))))
Тумба-юмба
• 16 июля 2013
у мене так настрій поліпшується від аромату шоколаду, що це можна порівняти лише із задоволенням від філіграночки кави)))) сьогодні були гості у нас з Румунії і усі були просто у захваті від домашнього шоколаду) думаю може свою майстерню шоколаду відкрити
Ответ дляТумба-юмба
Возможно,если употреблять только настоящий,горький - то будет все по-другому.
Мы-то кушаем все подряд - магазинные шоколадки,молочные,конфеты и т.д. Поэтому достоверно отсаивать свою точку зрения не могу.
Но в том,что сладкое негативно влияет на мою фигуру - уверенна на 100 %.
Ответ дляТумба-юмба
А у вас какие-то приспособления есть специальные для приготовления дома????Может рецептиком поделитесь?????

Аноним-ка• 16 июля 2013
Ответ дляТумба-юмба
рецепт домашнего шоколада в студию
Тумба-юмба
• 16 июля 2013
Ответ дляЮююЛллЯяя

усі рецепти шоколаду, шоколадної пасти та інших шоко-нямок мені у подарунок вислала продавчиня Ice_Queen
перенабирати дуже довго))))
Тумба-юмба
• 16 июля 2013
Ответ дляАноним-ка
рецепт домашнего шоколада в студию
https://www.kidstaff.com.ua/tema-6303038.html ось тут лише один з багатьох рецептів, які вона вислала