Опля Картопля• 04 ноября 2016

Фітнес після 5 - ти років перерви. Як почати після операції щоб без шкоди?

Колись постійно займалась спортом. Фітнесом займалась протягом семи років. Все закинула через операцію на позаматкову. Були проблеми, протипокази до навантажень. Нащастя за ці 5 років народила двох чудових дітей. Влітку пережила ще одну операцію - дезартерізацію гемороїдальних судин. Зараз маю каміння в жовчному. Хочу знов займатись, не стільки для фігури, а щоб здоров´я поправити. Хоча маю зайвих 6 кг. На заняття з особистим тренером не маю фінансової можливості. Зібралась на групове заняття де тренер очевидно не має часу врахувати всі нюанси здоров´я. Які нагрузки мені модуть бути протипоказані. Відгукніться, будь-ласка, ті хто трохи розуміється на реабілітації.
Луковая• 04 ноября 2016
Ходіть на легші групові заняття ЛФК і пілатес. Фітнес - надто інтенсивний для Вас.
автор Опля Картопля • 04 ноября 2016
Ответ дляЛуковая
Що таке ЛФК?
Борщец• 04 ноября 2016
Тренер групповых программ не может учитывать нюансы здоровья всех. В группе может быть 20-30 человек каждый раз разных. Вы должны сами знать, что вам можно, а что нет - проконсультироваться у врача!
Можно начать с тренировок минимальной интенсивности, например Basic Step. Просто не знаю, какие у вас есть в программе.
автор Опля Картопля • 04 ноября 2016
Ответ дляБорщец
Я ще поки теж не знаю чи є там такі заняття. Записалась на пробне. Увечері розпитаю. Степ взагалі колись дуже подобався мені.
Луковая• 04 ноября 2016
Ответ дляЯ такая наивная
Що таке ЛФК?
так називаються в програмі заняття для людей із проблемами здоров’я та людей старшого віку. Без різких рухів , і шалених темпів
Борщец• 04 ноября 2016
Ответ дляЯ такая наивная
Походите на разные, попробуйте свои силы. Главное, чтобы не было дискомфорта и боли во время тренировки. А что за пробное?
Печальки.нет• 04 ноября 2016
Ответ дляБорщец
какой степ? там же прыгают в основном

автор, вам пилатес, стрейчинг и начальная йога
инсткруктор по йоге даже на груповых всегда говорит, что можно делать а что нельзя если у кого какие нюансы
автор, вы умничка, мне вообще нельзя никакую двигательную активность и я нахожусь в депрессняке из-за этого и у меня тоже лишних 6-8 кг
Борщец• 04 ноября 2016
Ответ дляПечальки.нет
какой степ? там же прыгают в основном

на степе не прыгают, а на базовом и тем более. это шаговые движения
автор Опля Картопля • 04 ноября 2016
Ответ дляБорщец
Фітнес, а там який саме вид не сказали. Тренер щоразу міняє заняття - силове, стрейчінг, м´ячі. Не знаю яке випаде сьогодні.
автор Опля Картопля • 04 ноября 2016
Ответ дляПечальки.нет
какой степ? там же прыгают в основном

Вам взагалі не можна, чи на якийсь період займатись? Я теж перебувала тривалий час в депресії після операцій. Тяжко себе почувати недієздатною.( Зараз трохи викарабкалась з депресивного стану, думаю фізичні нагрузки ще більш піднімуть настрій.
автор Опля Картопля • 04 ноября 2016
Ответ дляЛуковая
Дякую! Цим поцікавлюсь в адміністрації. Якби були такі групи, то було б чудово. Можливо знайду по місту. В тому клубі де я йду, можливо немає таких груп.