Неваляшкина• 14 ноября 2016

Получила такое сообщение на электронку Что это?

ρayρal

information about your account :

Security Center

Warning! Your ρayρaI account was limited !

As part of our security measures, we regularly check the work of the screen ρayρaI. We have requested information from you for the following reason:

Our system has detected unusual charges to a credit card linked to your ρayρaI account.

Reference Number: PP-259-187-991

This is the last reminder to log into ρayρaI, as soon as possible. Once you connect. ρayρaI will provide measures to restore access to your account.

Once connected, follow the steps to activate your account. We appreciate your understanding as we work to ensure security.
шрот мне в рот• 14 ноября 2016
что такое paypaI? PayPal - знаю, а у вас что за зверь?

автор Неваляшкина • 14 ноября 2016
Перевела в яндексе - ничего не поняла
автор Неваляшкина • 14 ноября 2016
PayPal никогда не пользовалась и не регистрировалась
Я не такая• 14 ноября 2016
не реагируйте никак есть такая система PayPal , в письме речь о paypaI - разницу видите ?)
шрот мне в рот• 14 ноября 2016
Ответ дляНеваляшкина
так это НЕ PayPal
внимательно посмотрите на последнюю букву
ХдеЯсь?• 14 ноября 2016
Да в спам отправьте и делов-то.
автор Неваляшкина • 14 ноября 2016
Ответ дляХдеЯсь?
Да в спам отправьте и делов-то.
Спасибо, так и сделаю )