Секс-Бомба• 17 ноября 2016

Що зі мною сталося? Страшна головна біль..

Сьогодні цілий день боліла спина і погано почувала себе.. (в мене місячні)
Прийшла під вечір подруга фільм подивилися вона пішла.. і тут..
В мене стався приступ.. страшна головна біль.. я думала помру боліло так що місця не могла собі знайти немогла лежати.. трошки встала сиділа на підлозі.. страшно тошнило... кидало в жар я на очі дивитися не могла..
Випила таблетку і зара трошки пройшло
Що це? Що зі мною.. мене дуже рідко боліла голова.. памятаю ще 5 р тому.. тиск був піднявся і було схоже...
Коварная Зая• 17 ноября 2016
таблетка подействует и все пройдет
автор Секс-Бомба • 17 ноября 2016
Особливо погано почувала себе коли я лежала і не було світла...
Коли првключала світла.. відкрила вікно.. помила лице холодною водою.. таблетка і почало проходити... я почада вже страшне думати... може мене хтось врік..? Але я з хати сьогодні не виходила.. капец
КучМала• 17 ноября 2016
1. погода чумовая.
2. подруга - энергетический вампир.
3.не берите дурного в голову,она и так болит.
Барабан для взрослых• 17 ноября 2016
Это мигрень.целый день болела спина.
Возможно где то нерв зажало и от позвоночника теперь к голове.
автор Секс-Бомба • 17 ноября 2016
Ответ дляКоварная Зая
таблетка подействует и все пройдет
Вже пройшло.. але я незрозуміла що це... це ужасно боліло.. таке враженя що хтось виривав очі..
автор Секс-Бомба • 17 ноября 2016
Ответ дляКучМала
1. погода чумовая.
2. подруга - энергетический вампир.
В неї була проблема я заспокоювала її .. в неї проблема з клієнтами.. може то так і якось і вийшло що я сильно перейнялася тим.
автор Секс-Бомба • 17 ноября 2016
Ответ дляБарабан для взрослых
Это мигрень.целый день болела спина.
Може і це в мене є сколоз 2 ступені.. і вроджена деформація грудної клітки..
Светика• 17 ноября 2016
Кидало в жар- температура в смысле?
При мигрени темпы нет
автор Секс-Бомба • 17 ноября 2016
Ответ дляСветика
Кидало в жар- температура в смысле?
При мигрени темпы нет
Уявіть ви лягли.. вас страшно болить голова тошнить.. очі боліли віски боліли. І тобто як вогнем на вас .. я незнаю що це було.. ну я вже думала визивати швидку...
Белый Лосик• 17 ноября 2016
Вы серьёзно? Хотите, чтобы Вам диагноз поставили??? Сходите на МРТ и к невропатологу, обследуйтесь.
Я удивляюсь, насколько люди наплевательски к себе относятся(((
Рыжая бестия• 17 ноября 2016
Ответ дляКучМала
1. погода чумовая.
2. подруга - энергетический вампир.
приди отак к дуре в гости ...
Сусановна• 17 ноября 2016
Ответ дляРыжая бестия
приди отак к дуре в гости ...
+1.