Ждун с Нибиру• 01 декабря в 21:40

Мама моя підозрює в себе онко з метастазами. Тут же є гадалки.

Весною робила УЗД, ну там поліп, там киста, але наче такого нічого. А це після зловживання помідорами, став боліти шлунок. І періодично кишечник. Вона не признається толком що і як. На обстеження записана, але ніяк не дійде. Наче на 10 число призначено вже.
Хто вміє, подивіться будь ласка... На картах, чи що...
В мене крім неї немає нікого.
автор Ждун с Нибиру • 01 декабря в 21:41
Я вже не вперше пишу, не сваріться
Просто сильно переживаю
На_оба_рот• 01 декабря в 21:41
Ніяка «адекватна гадалка»
Не буде таке дивитись.
Це питання етики і здорового глузду
Мир Мир Мир!• 01 декабря в 21:42
К чему вам гадалки? Лечить тоже гадалки будут? Идите с ней к врачу
Гидроусилитель руля• 01 декабря в 21:42
Топ найтупіших тем року.
Додекаэдр• 01 декабря в 21:43
Моя тоже, в приступах между другими ’страшными’ болезнями. Помог блок
СМСница• 01 декабря в 21:43
Краще візьмвть за руку і поведіть до гастроентеролога. Окрім онко є багато інших неприємних хвороб.
автор Ждун с Нибиру • 01 декабря в 21:44
Ответ дляДодекаэдр
Та ні, моя медик. Вона щось розуміє. Тільки мені не каже
Пацака-задирака• 01 декабря в 21:44
Ещё и с метастазами....ну мама ваша даёт...
Додекаэдр• 01 декабря в 21:44
Ответ дляЖдун с Нибиру
Моя тоже, врач педиатр
nabludatel• 01 декабря в 21:44
Зловживання помідорами?
Ответ дляСМСница
Та записана вже. Але поки дочекаюсь обстеження то з глузду зійду
автор Ждун с Нибиру • 01 декабря в 21:45
Ответ дляnabludatel
Зловживання помідорами?
Багато їла. При панкреатиті шкідливо, а вона їх мисками...
Черный Ловелас• 01 декабря в 21:45
Ответ дляЖдун с Нибиру
А цель какая мисками йисти помидори?
Луковая• 01 декабря в 21:47
Ответ дляnabludatel
Зловживання помідорами?
А чого ви смієтеся, моя раз така була голодна, прийшла з городу і щоб нічого не готувати нарізала миску помідорів з кропом і сметаною, то пардон два дні ригала і на помидори місяць не могла дивитися
Петриківна• 01 декабря в 21:48
Ну как не сваріться если вам заведома 1500 раз написали что такое смотрят и лечат врачи, ну какие гадалки могут быть с полипами и кистами
Сама вумна тутички• 01 декабря в 21:48
І що це вам дасть? Діагноз? Лікування? Після гадалки лікар непотрібний?
Ms. Android• 01 декабря в 21:49
Якщо дійсно онко травної системи з метастазами, то шансів у вашої мами вже немає
автор Ждун с Нибиру • 01 декабря в 21:49
Ответ дляЧерный Ловелас
А цель какая мисками йисти помидори?
Бо смачно, зі сметаною...
И.О. человека• 01 декабря в 21:50
Ответ дляЛуковая
А я від такого не ригаю
Черный Ловелас• 01 декабря в 21:50
Ответ дляЖдун с Нибиру
Бо смачно, зі сметаною...
Психиатор тоже нужен.
Ищу Аленя• 01 декабря в 21:52
Ответ дляnabludatel
Зловживання помідорами?
Моя поела помидоров с жаренным салом. Закончилось реанимацией. И кишечник , и поджелудочной, и желудок -воспалилось все
Луковая• 01 декабря в 21:54
Авторе, краще купіть якогось Біфрену і заспокойтеся. Ну які гадалки? Ви ж розумієте нічого не зміниться від того що вам тут напишуть. Ну зараз якась рандомна тітка напише вам що все прекрасно чи взагалі що всьо капець. І що ви з тим будете робити? Вам головне завести маму на обстеження. Все. Далі все за чіткими показами.
черная мамба• 01 декабря в 21:55
Ответ дляЖдун с Нибиру
У куми теж така медик. Операційна сестра в пологовому.
Рак шійки матки 4 стадії.
Шалена красуня• 01 декабря в 21:56
Ви шо, дурнуватий троль?
Пацака-задирака• 01 декабря в 21:56
Зараз не сезон помідорів
я Кукарача• 01 декабря в 21:56
Лучше любых гадалок квалифицированный специалист, который проведёт обследование и назначит лечение.
Борода• 01 декабря в 21:56
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я вже не вперше пишу, не сваріться
Просто сильно переживаю
Вам гадалка нічим не допоможе,потрібно скоріше робити обстеження.
Луковая• 01 декабря в 21:57
Ответ дляИ.О. человека
А я від такого не ригаю
Ну супер, та вам мабуть не 73 роки і підшлункова здорова
Чаклунка-ведунка• 01 декабря в 21:58
Ответ дляПацака-задирака
Моя тоже давала, пока биопсия это не подтвердила.
Ку-кусик• 01 декабря в 21:59
Ответ дляГидроусилитель руля
Топ найтупіших тем року.
А ведь Автор существует и где-то среди нас... И даже право избирать президента у неё было в 2019...