Разведка Маша• 17 ноября 2016
Якщо є працівники поліції. Зайдіть будь ласка.
Зараз можна викликати поліція анонімно?
Дякую за відповіді.
Разведка Маша
• 17 ноября 2016
Ответ дляAleksakievua
Нет.
А чего вы боитесь?
Ви працюєте в поліціїї?
Aleksakievua• 17 ноября 2016
И как вы решили со своего номера звонить ? Они же потом перезвонит: уточняют адрес, подробности и тд.
Aleksakievua• 17 ноября 2016
Ответ дляРазведка Маша
Ви працюєте в поліціїї?
Нет. Но за последний год раза 4 вызывали.
Разведка Маша
• 17 ноября 2016
Ответ дляAleksakievua
Раніше не передзвонювали а просто виїжджали і все.
Разведка Маша
• 17 ноября 2016
Ответ дляЗвезда в шоке
я работаю.
Можно, но есть нюансы.
Може Ви мене проконсультуєте. В нас поряд оселились особи, що торгують наркотиками. Не дуже приємне сусідство зважаючи, що в нас в кожній квартирі дітки. Як мені пояснили, боротися майже неможливо. Тому як я викличу поліцію, наркомани, а бо не відкриють, або просто скажуть, що нічого подібно тут не відбувається. І поліція прийде до мене. Відповідно сусіди зрозуміють хто визвав і можуть мститися. Зважаючи, що я одна з дитиною, мені це не потрібно. Алі і залишати це я так не хочу. Наша байдужіться призводить іноді до непоправного. Що ви можете порекомендувати? Дякую.
Пукимончиг• 17 ноября 2016
Звонили соседи в новую полицию, вызов приняли анонимно. Там бомжи костер в посадке палили, и перезвонили отчитались, когда на вызов выехали
Разведка Маша
• 17 ноября 2016
Ответ дляAleksakievua
Жити стало весело.
Голубец• 17 ноября 2016
Ответ дляРазведка Маша
На своем опыте знаю что никак. Я ходила до самого главного на прием,рассказывала как соседи наркоманы предлагали наркотики моему сыну и я чуть с ума не сошла когда мне ребенок 16 лет такое рассказал. И что? Ничего ,как торговали как ходили так и ходят. Я так поняла ними же это все и крышуется.