Баба на горошине• 18 ноября 2016
Помогите пожалуйста, очень нужно!
Єречовини плюмбум(2) нітрат , сульфатна кислота(розб), залізо, кальцій оксид. Як можна добути з них та с продуктів їх взаємодії дві прості та чотири складні речовини? Запишіть відповідні молекулярні рівняння реакцій
Булькаю• 18 ноября 2016
Ответ дляAleksakievua
ШО????
Ого.
Только не говорите что это задача 1-3 класса)))))
Ого.
:) дети со школы пришли. Старшая школа :)
Ольга Пантелеева• 18 ноября 2016
Ох, в свое время химию на отлично знала, но за 30 лет забыла уже все ((( с ужасом жду начала учебы сына :0