холециститная• 01 декабря 2016
Ситуація з квартирою. Дайте пораду
Ситуація така:
У шлюбі 2,5 роки. Є дитина 1 рік. Свого житла не маємо. Зараз чоловік за кордоном, працює там офіційно. Я з дитиною живу у своїх батьків. Так вже більше пів року. На квартиру не вистачає 5-7 тисяч. 3 місяці тому вже хотіли купувати, позичити у родичів гроші (по 3 тисячі з кожної сторони, 3 моя сімя, 3 його, віддавали б самі). Але з його сторони не було в кого позичити. Той, хто обіцяв, навіть тисячі не дав в борг. Тому покупку відклали((
І вчора я дізнаюся, що його рідна сестра з чоловіком купила квартиру (вже другу, першу купили десь 2 роки тому). При тому, що живуть у будинку, не у квартирах. Чоловік каже, що гроші позичили. Я так розумію, що частину взяли у нас (чоловік не признається). Але ще місяць-два тому сестра в нас позичала 800 дол.
Свої почуття мені навіть важко описати. Так, я розумію, що кожен думає про себе і робить все для свого блага і не мусить допомагати рідним. Але більше мене бісить 1) що якщо позичили в нас частину, чому чоловік зі мною не порадився. 2) навіть якщо не позичали в нас, а в когось іншого взяли в борг ВСЮ СУМУ!!!, то невже не змогли тоді, 3 міс.тому знайти. в кого позичити для нас 3 тис.?!
З чоловік розсварилася. Пропонувала йому також в січні як приїде дозичити суму, яку бракує, і все-таки купити квартиру. Він кричить, що не буде нічого позичати, коли буде вся сума, тоді й купимо
Можете мене закидати тапками, казати, що я заздрю (я цього й не заперечую), казати, що я не права, але я вже так не можу. Живу на коробках (сестра скоро виходить заміж, буде жити тут з батьками), допомоги з дитиною ніякої, батьки працюють, цілими днями немає їх. Ще й чоловік мене не розуміє
Порадьте, підтримаєте або навпаки дайте пенделя. Скажіть, я ви вважаєте, чи варто браги в борг гроші і купувати квартиру? Чи правий мій чоловік? Буду вдячна за будь-яку думку
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
100%, перед чоловіком ставити питання ребром. Або нормальна сім’я з нормальними чесноми прозорими відносинами, або до побачення поки молода, красива, здорова.
Вже поставила. Сказала, що хочу забрати гроші від мами. І знаєте, чим розмова закінчилася? Що він не хоче зі мною більше жити і хоче розлучення
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляKaterina_Knows
а я вас понимаю.
и деньги вашей семьи должны храниться у вас.
а не у мамы.
і я так вважаю, шкода, що чоловік має іншу думку
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ длямама 2 лапушек
Автор срочно забирайте деньги . Квартиру купили , а еще через пару недель они у вашего мужа займут на ремонт. И не будет у вас заначки. Еще и с мужем потом будет огромный скандал, который может разводом закончится. И останетесь вы и без мужа и без квартиры и без денег(часть из которых вообще ваши личные). У нас уже была тут тема как муж у одной ее наследство после бабушки украл и маму свою типа спасал. Вы ее не читали ? Я сразу написала, что ее разводят на бабки , а многие тут кудахтали какой муж молодец.
не читала, на жаль. Мій теж вже хоче розлучення
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляХочу в БАНю
Меня больше всего заинтересовал вопрос, как это жена не знает дал ли муж деньги сестре? Это что за семья?
не знаю, бо він зі мною не радився. Гроші ж у мами. І перший раз, коли позичав їм 800 дол. теж не радився. Просто постфактум спитав, чи я не проти
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляКокосиха
к сожалению ожидаемая реакция после вашего рассказа(
а чому? тому що я істеричка? чи в нього інші плани?
Кокосиха• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
не ,с вами все хорошо
просто он и его семья явно не планировали покупку недвижимости в браке, он даже вам на содержание вас ребенка деньги особо не переводит
Марфушечка душечка• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Ой, дівчата. Щойно розмовляла з чоловіком. Кажу йому : ’так і так, не нормально, що наші гроші в твоєї мами. Сімя - це ж ти і я. Давай я заберу’. І знаєте, чим розмова закінчилася? Що він не хоче зі мною більше жити і хоче розлучення
Кабздець......хай верне гроші спочатку!!!!! не треба вам такий чоловік....
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляМарфушечка душечка
щось я сумніваюся, що гроші побачу(
Трахтибидох• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Ой, автор.... Так тим більше, хай негайно вашу половину повертає і щомісяця гроші передає на дитину
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляТрахтибидох
це вже будемо говорити, коли приїде. А то вже навіть розмовляти з ним не хочу. Обідно мені, що і без квартири, і без чоловіка лишилася
Кокосиха• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
он будет настаивать не на разводе, а на жизни по указам его семьи,скорей всего.
выбор за вами
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляКокосиха
выбор за вами
може він і блефує щодо розлучення. в нас таке вже було, але ситуація міняється на місяць максимум. далі не саме
Кокосиха• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
вы главное свое верните и с него требуйте высылать на содержание семьи,а то хорошо устроился ,маме деньги а ребенка с женой пусть тесть кормит
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляКокосиха
дякую за підтримку
Кокосиха• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
дякую за підтримку
пожалуйста, просто нельзя позволять на голову садится
Хочу в БАНю• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Так и я об этом! Ненормально это, понимаете? У меня есть муж, у него деньги, но он никогда не купит ничего не поставив меня в известность? Это не его деньги, это ваши общие деньги, а если ваш муж считает иначе, то... делайте выводы сами. Мне вас жаль так по женски и я прекрасно понимаю ваше возмущение и обиду. Но вряд ли вы что-то можете изменить.
Как вариант, ждите пока приедет, садитесь и спокойно объясняйте свою точку зрения, расскажите о своих чувствах. Возможно, он в самом деле не понимает что не так (что маловероятно, но всё же).
Трахтибидох• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
До його приїзду сенсу чекати нема, Вас просто використали і доказів, що Ви в принципі якісь гроші його матері давали теж нема. Якщо не захочуть, то нічого вони вам не віддадуть. Якщо злякається ваших погроз про поліцію свекруха, то може щось і віддасть
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляХочу в БАНю
дякую. Сиджу і плачу. як легко рушиться сімя.
Трахтибидох• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Так, якщо це не перший раз такі закидони, то чого ви гроші не забрали давно?????
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляТрахтибидох
та куди мені пертися з дитиною через пів країни. Буду чекати. Своїм батькам навіть розказувати не хочу
Я вже навіть грошей не хочу. Хочу спокою
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляТрахтибидох
напевно то, що довіряла або наївна
АнтиТроль• 01 декабря 2016
Ответ дляУ кого такое было
Автор, а вы случайно не отписывалась в теме, где муж отдал все деньги на благотворительность??
все там писали - понять и простить
а тут небось, все будут гнобить мужа, т к он козел
хотя помог не пойми кому, а родным
бегу за поп корном
где ж все добродетели?
все там писали - понять и простить
хотя помог не пойми кому, а родным
бегу за поп корном
где ж все добродетели?
Вы не путайте грешное с праведным. То на лечение ребёнка, а здесь сами копят на квартиру и отдолжить сестре на 3ью по счёту- это перебор. Я бы ему весь мозг выела бы за такое скотство. Тем более не посоветовавшись .
Изподтишка• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Позичив з наших спільних заощаджень, гроші в його мами в дома
Яка ж ви дурна ((((((
Ядвига Юсьлегко• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
щось я сумніваюся, що гроші побачу(
велика сумма ваших кровних?
Изподтишка• 01 декабря 2016
Это ж ваши деньги, почему ваш муж вообще про них знал????? Мой не знает и знать не будет про то, что мое до брака. Это моя подушка безопасности. Чему вас только мать учила (((((
Божий одуванчик• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
ні, в тій темці не писала)
так, допоміг рідним купити другу квартиру, хоча сам немає жодної(
Вы уже точно знаете, что это муж сестре занял?
Козяка-маляка• 01 декабря 2016
Автор,мой вам совет.
В ближайшее время миритесь с мужем и любым путём выманивайте деньги для хранения у вас дома!!!
Как вариант,можно сказать,что ваши родственники готовы вам одолжить 6000$ и срочно передавай деньги.Я буду подыскивать квартиру.
Второй вариант,уговаривайте положить на хороший депозит иной вложить в строительство квартиры .
Но деньги заберите!
Точная копия плова• 01 декабря 2016
Автор, на жаль ви самі винні у даній ситуації. Чому чоловік не передавав вам кошти на життя з дитиною??? Бо ви самі, мабуть, то придумали, ви показали чоловіку , що чудово самі заробляєте на себе, а йому потрібно про когось піклуватися, так закладено природою. Сестра попросила-він і дав, і він одержав задоволення від того, він не просто працює, він працює для чогось. Чоловіки люблять витрачати кошти на нас, вони одержують велике задоволення,забезпечуючи нас, купуючи нам дорогі речі, вони так самостверджуються. І так, я рахую, що сім´ї на відстані не буває. Сама через це пройшла.