холециститная• 01 декабря 2016

Ситуація з квартирою. Дайте пораду

Ситуація така:
У шлюбі 2,5 роки. Є дитина 1 рік. Свого житла не маємо. Зараз чоловік за кордоном, працює там офіційно. Я з дитиною живу у своїх батьків. Так вже більше пів року. На квартиру не вистачає 5-7 тисяч. 3 місяці тому вже хотіли купувати, позичити у родичів гроші (по 3 тисячі з кожної сторони, 3 моя сімя, 3 його, віддавали б самі). Але з його сторони не було в кого позичити. Той, хто обіцяв, навіть тисячі не дав в борг. Тому покупку відклали((
І вчора я дізнаюся, що його рідна сестра з чоловіком купила квартиру (вже другу, першу купили десь 2 роки тому). При тому, що живуть у будинку, не у квартирах. Чоловік каже, що гроші позичили. Я так розумію, що частину взяли у нас (чоловік не признається). Але ще місяць-два тому сестра в нас позичала 800 дол.
Свої почуття мені навіть важко описати. Так, я розумію, що кожен думає про себе і робить все для свого блага і не мусить допомагати рідним. Але більше мене бісить 1) що якщо позичили в нас частину, чому чоловік зі мною не порадився. 2) навіть якщо не позичали в нас, а в когось іншого взяли в борг ВСЮ СУМУ!!!, то невже не змогли тоді, 3 міс.тому знайти. в кого позичити для нас 3 тис.?!
З чоловік розсварилася. Пропонувала йому також в січні як приїде дозичити суму, яку бракує, і все-таки купити квартиру. Він кричить, що не буде нічого позичати, коли буде вся сума, тоді й купимо
Можете мене закидати тапками, казати, що я заздрю (я цього й не заперечую), казати, що я не права, але я вже так не можу. Живу на коробках (сестра скоро виходить заміж, буде жити тут з батьками), допомоги з дитиною ніякої, батьки працюють, цілими днями немає їх. Ще й чоловік мене не розуміє

Порадьте, підтримаєте або навпаки дайте пенделя. Скажіть, я ви вважаєте, чи варто браги в борг гроші і купувати квартиру? Чи правий мій чоловік? Буду вдячна за будь-яку думку
Цветов Мне срочно• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
ні, я про це не думаю. Я цей варіант відкидаю
позитивний настрій це добре, але дивитися на світ через рожеві окуляри так само не можна

автор холециститная • 01 декабря 2016
Ответ дляКоко Шанель
У нас все в долг было. Всегда отдалживали нам родственники и сотрудники по срокам, но без процентов. Что Вам сказать... это очень нам помогло из 1-комнатной перешли в 2-ку, потом в 3-шку. В прошлом году купили 1-комнатную новострой для старшей дочки. Но! когда на новострой была собрана почти вся сумма у нас несколько человек просили в долг (те, которые раньше не отдалживали нам) - мы отказали, сказали, что нет. А потом взяли и купили квартиру в новострое через два месяца. Может кто-то обижался, но у нас своя семья и свои расклады и я не могу ждать и откладывать покупку из-за того, что кому-то тоже нужно. Поэтому хоть Вы и сердитесь на родственников, но у них свои семьи и никто никому ничего не должен, будь у них хоть 10 домов. Если же муж оторвал от Вас и дал сестре на покупку, то он тысячу раз не прав. Своя семья должна быть на первом месте!
Дякую, та я розумію, що мені ніхто нічого не винен, але обідно...
Кокосиха• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
800 взяли ще 2 міс тому на прожиття. А зараз, я так розумію зі слів свого чоловіка, що позичили 10-12 в нас
значит муж пока вообще ничего не планирует покупать, т.к у вас есть где жить а он все равно заграницей
Снегопадка• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Понимаю вашу злость,это просто кошмар!!!!!!!!!!
автор холециститная • 01 декабря 2016
Ответ дляСнегурочко
10-12 тіс у.е. в вас позичили?
так, я так думаю. Принаймні так зрозуміла зі слів чоловіка. Хоч прямо він нічого не кажу
Коко Шанель• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Ну, носик выше! Будет и на Вашей улице праздник! И квартира будет, только стремитесь и верьте! Ну, не всегда всем все сразу. Я еще 12 лет назад ребенку на секенде вещи покупала и о заграницах и мечтать не могла. А сегодня уже и квартира 3-шка и дочке купили, и поездки по курортам постоянно... Жизнь течет, меняется. Главное - стремиться и не опускать руки! Вам еще чуть-чуть подождать
Директриссимо• 01 декабря 2016
если он сам в семье зарабатывает, то и считает нужным сам распоряжаться заработанными деньгами. Я так понимаю, что вы не приносите деньги в семейный бюджет?
Снегопадка• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
По существу,вы очень мало в браке,муж ещё не обрезал пуповину от своей семьи,оттого такой идиотский поступок совершил.
Снегурочко• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
може я тупа.... поясніть. Ви собі придумали що чоловік позичив 10-12 тис сестрі, не купив вам квартиру, родичі чоловіка такі сякі не позичили вам 3 тис.... і це все з ваших домислів?
Ще поясність: хто має купити вам квартиру - я вважаю що ви, або батьки. Якщо для вас чоловіка і дитини - ви і чоловік і більше ніхто.

Які можуть бути притензії?

Як розпорядився чоловік грошима: якщо вашою частиною то з вашою згодою, якщо своєю, то може і сам.

І просто нормально без істерик візьміть і порахуйте скільки було, скільки є, спитайте коли віддадуть, якщо він позичав

На перекуре• 01 декабря 2016
Некрасиво з боку чоловіка було з вами не порадитися, але..це він заробляє, так що має моральне право розпоряджатися, а ви так на голову давите.
нащо вам квартира з такими претензіями?

ви би краще не сварилися, а обіцяли б йому не дорікати, хай зізнається скільки у вас грошей і чи позичав сестрі. Якщо позичав - вже так і буде, змиріться на цей раз, а на наступний візьміться самі гроші сторожити:)
автор холециститная • 01 декабря 2016
Ответ дляДиректриссимо
зараз заробляю, але не багато. В основному, щоб вистачало на прожиття, одяг дитині трішки відкладаю (десь по 500 грн в місяць). Це не багато, але ж та сума наших заощаджень спільна. Більша половина - це мої заощадження ще до весілля + весільні гроші + його тодішня з/п
Снегопадка• 01 декабря 2016
Ответ дляДиректриссимо
Это абсолютно глупая ментальность наших теток,семья это семья,он зарабатывает,женщина с ребёнком сидит и это работа(уборка,готовка,прогулки,кормешки и т.д. и т.п.),то есть муж распоряжается временем и ресурсами жены,её телом,навыками,да всем вообщем-то,но деньги должен себе забирать,ага конечно.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 декабря 2016
Какой вклад в семейный бюджет Ваш и какой мужа?сколько в месяц вы зарабатываете и сколько муж?
автор холециститная • 01 декабря 2016
Ответ дляНа перекуре
нащо вам квартира з такими претензіями?

вже писала, що я теж заробляю + та сума наших заощаджень спільна. Більша половина - це мої заощадження ще до весілля + весільні гроші + його тодішня з/п
На перекуре• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
ну так ваші гроші при вас, чоловік же не з весільними грошами на заробітки поїхав.
автор холециститная • 01 декабря 2016
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
зараз мова йде про наші заощадження, які є на Україні, з них більша половина - це мої заощадження ще до весілля + весільні гроші + його тодішня з/п

гроші він мені не пересилає
Трахтибидох• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Підло з їх боку, а з боку чоловіка це не повага до вас
Дайте подумать• 01 декабря 2016
Ответ дляСнегурочко

Які можуть бути притензії?

Это называется: сама придумала - сама обиделась ))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная

гроші він мені не пересилає
т.е. он сейчас за границей,но все ваши сбережения ДО и свадебные деньги он забрал с собой?

Ядвига Юсьлегко• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Виясняйте в чоловіка чи він дійсно позичив гроші сестрі. Сестра не повинна вам позичати, але, якщо чоловік дав гроші при тому, що у вас нема власного житла , він рідкісна свиня. Ще й навіть не поставив вас до відома. Задумайтесь, значить він вас ні в що не ставить. Йому пох..ен це житло принаймі поки що, коли його нема вдома.
Пробуйте поговорити. Та пояснити, що такі речі не є нормальними. Ви подружжя, партнери і важливі питання повинні обговорюватись та вирішуватись РАЗОМ. Інакше нах...ер та сім’я, вибачте.
Він подумав своєю головою про те, що ціни на нерухомість можуть піднятись в будь-який момент? В нашій державі нема жодної вперненості у завтрашньому дні, жодної стабільності. Що тоді робитиме? Ще кілька років батрачити за кордоном?
Снегурочко• 01 декабря 2016
Ответ дляДайте подумать
мне мужа жалко, далеко, сам живет, ребенка не видит, еще и жена истеричка с фантазией, пашет, пашет, а одни упреки
Пропеллер на 6 персон• 01 декабря 2016
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
ОЙ НУ БРЕд бредом
где деньги те вообще были?!
мне кажется автор завралась
Фиона Шрековна• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная

гроші він мені не пересилає
тогда Вы имеет права не просто додумывать что-то, а потребовать четкий ответ - сколько одолжил и почему не посоветовался с Вами.
Вы только начинаете совместную жизнь - как себя поставите, так и будет.
То что не посоветовался с Вами - Вы получается только поженились, ребенка родили и он сразу уехал - по сути он не привык жить семье, с ребенком. Тем более что даже денег не пересылает
автор холециститная • 01 декабря 2016
Ответ дляМиссис Буркул
А шо ви дома не їсте, чи чоловік вам грошей не залишає?
Чтого ви з дитиною поспішали якщо з батьками погано жити?
ні, чоловік грошей мені не дає. я заробляю сама + держава платить 860 грн
мама 2 лапушек• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная

гроші він мені не пересилає
автор для тупых- он дал из своих которые там зарабатывает? Или из той заначки которая тут? Если из той что тут то почему она не у вас? Если из тех , что там - то это финиш. Выходит он бросил семью и не видит ребенка , для того чтобы сестра квартиру купила.
Трахтибидох• 01 декабря 2016
Ответ дляНа перекуре
нащо вам квартира з такими претензіями?

Маразм, він заробляє, але розпоряджатися має сім´я!
Трахтибидох• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная

гроші він мені не пересилає
Автор, сумно це все, але я б серйозно задумалась над вашими стосунками
EllaE• 01 декабря 2016
Ответ дляСнегопадка
Jordanna• 01 декабря 2016
Сама придумала, сама обиделась.
Сестра купила квартиру , но почему- то в этом виноват Ваш муж.
А Вы не думали, что ему возможно так же обидно, что ему денег не зычнули?
Сразу напали на него и поругались.
Как думаете, кому из вас тяжелее жить? Вам возле мамы и папы, или ему ?
Он сам один пашет в чужой стране. Зарабатывает вам на квартиру, и в итоге остается виноват ....
Звоните мужу и просите у него прощения.
Ваши притензии не к нему. Он не может отвечать да своих родственников.
Виннипуховна• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
Автор,а КАК это :не сказать вам,что одолжил деньги кому-то?Он с вами вообще не считается.Я бы сделала выводы...Извините....Подумайте о приоритетах вашего мужа..