Blacky_Mik• 01 декабря 2016

Неслизька підошва - яка саме?

Схоже, вперше за останні роки попереду зима із снігами та ожеледицею. І дуже гостро стало питання слизького взуття. Є кілька пар з великими протекторами (гума, пластик) - слизькі. Шкіряна підошва - взагалі ходити неможливо. "Манка" - чомусь те саме. Тасую взуття пара за парою, пересуваюся містом попід стіни. Підкажіть, будь ласка, яка підошва ТОЧНО не дасть впасти. Заздалегідь дякую за поради.
Кыся-брыся• 01 декабря 2016
ТЭП - подошва.
Погуглите

ura1981• 01 декабря 2016
Полоску шматяного пластеря наклейте і буде вам щастя
k-a-t-i-a• 01 декабря 2016
Льодоходи
Вся такая растыкая• 01 декабря 2016
На жопопад у меня есть ледоходы. Прицепила на сапоги-и как бульдозер.
А так в уггах хожу-не скользкие.
Carin• 01 декабря 2016
У меня терморезина, но зимняя разновидность
Автор, а вообще запаситесь ледоходами, они копейки стоят, но весьма неплохо страхуют
Только берите не менее 4х шипов
автор Blacky_Mik • 01 декабря 2016
Дякую всім! Льодоходи на Аліекспресі купила кілька пар. Зповзають, гади, на вулиці, в приміщеннях цокаєш як кінь. Але, здається, це таки найкращий вихід. Ще раз дякую за відповіді!
Zoopold• 01 декабря 2016
світла манка прекрасно піходить для ожеледиці. тільки щоб це був натуральний каучук. мені здається, що він НЕ може буде тонкий і акуратний. він завжди йде досить товстим шаром, через те, що натуральний сам по собі ’крихкий’. отже, або платформа , або товстий середній підбор.

Zoopold• 01 декабря 2016
а, іще був поширений такий тип взуття: бежеві нубукові черевики на шнурівці, всередині на овчині, і підошва товста рифлена з натурального каучука. Вони якось називаються одним словом, та я не пам´ятаю, яким.