ПробілНеПрацює• 15 апреля в 19:43
Покажіть які у вас туфельки на весну? Які сумочки?
Можливо щось придбали недороге, але воно таке стильне!
Бо я в пошуках, не розумію що зараз модне
А що таке?• 15 апреля в 19:45
если вы не понимаете, что сейчас модное, то зачем вам модное?
все равно остальной гардероб останется прежним
прическа, макияж и прочее тоже
не спасет вас трендовая сумочка и не впишется в остальной гардероб.
прическа, макияж и прочее тоже
Залізна пані• 15 апреля в 19:45
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Купіть лофери! Це нові кросівки.
Я тоже хотела лоферы перемеряла целую кучу вообще всё неудобно куплю другие кроссовки и всё на этом
Смурфик• 15 апреля в 19:46
Ответ дляА що таке?
прическа, макияж и прочее тоже
Хочеться людині, навіщо обломуєте?
А що таке?• 15 апреля в 19:49
Ответ дляСмурфик
Хочеться людині, навіщо обломуєте?
Она сама не знает, что ей хочется
Только деньги как обычно выкинет, которых судя по всему очень ограниченно
Смурфик• 15 апреля в 19:50
Ответ дляА що таке?
Она сама не знает, что ей хочется
І що?
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 19:50
Кроссовочки Адидасики и старенький рюкзачочек Адидасик вместо сумочки.
Перша скрипка• 15 апреля в 19:50
Завжди мало• 15 апреля в 19:50
Нічого нового, дві пари лоро пьяно несу у зімчистку. Будуть як нові
Леди_в_ночи• 15 апреля в 19:53
Я з дому працюю, замість туфель купую носкі . Але з радістю подивлюся що купили інші дівчата
Завжди мало• 15 апреля в 19:55
Ответ дляЛеди_в_ночи
Це знаєте не смішно
Я на роботі маю уніформу і взуття, так і ходжу в еій, вихідні - худі і лосини.
Зараз в мене відпустка на 4 місяці, а вийти з дому то немає в чому
Леди_в_ночи• 15 апреля в 19:57
Ответ дляЗавжди мало
Це знаєте не смішно
Я в сандалях eco хожу цілий рік, або кросовкі найковські вдягаю іноді, худі і шорти з футболкою моє повсякденне життя.
Мальдивирую• 15 апреля в 20:00
Мальдивирую• 15 апреля в 20:03
Ответ дляПерша скрипка
Не видел никто в магазине сумку? Или может кто-то видеообзор встречал?
Леопардові панчохи• 15 апреля в 20:06
Ответ дляЗалізна пані
О, я така сама, прийшла в магазин в своїх м´якеньких розтягнутих кросах, ну які не вдягну лофери, всі як колодки((( не купила. Після стількох років кросів, не уявляю як себе всунути в шось інше
Перша скрипка• 15 апреля в 20:15
Харчовий тріль• 15 апреля в 20:15
Хочу лоферы, по началу хотела заказать в интернете, нашла идеальные как хотела, но понимаю что могут не подойти а каждый раз оплачивать предоплату не хочу, надо на рынок поехать...что ли))
Перша скрипка• 15 апреля в 20:20
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так и я такая же - из кроссовок не вылезаю
В прошлом году купила мюли, тяжеловаты, но классно выглядят и под все мои штаны\джинсы подходят.
Зліпок ступні• 15 апреля в 20:22
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Купіть лофери! Це нові кросівки.
Да в них ходить неудобно. С кроссовками не сравнить!
Сливочная пенка• 15 апреля в 20:32
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Купила
Какой идиот сделал в бежевые туфли черную внутренность
Чемна панночка• 15 апреля в 20:40
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Купіть лофери! Це нові кросівки.
То у вас якісь незручні кросівки, що ви вважаєте лофери зручними
Успокойся_Успокойся• 15 апреля в 21:14
Ответ дляЧемна панночка
Просто треба якісне взуття купувати...щоб зручно було. Я про те що пасують до будь якого стилю.
Чемна панночка• 16 апреля в 07:23
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Якісне не дорівнює зручне.