Я такая боевая• 02 декабря 2016
Зимовий одяг - допоможіть розібратися, голова обертом
Дівчата, одна голова - добре, а дві - краще. щось я кручу-верчу у голові, а розібратися не можу.
є в мене роздільний комбез Ленне, який звісно, теплий, але мокне (не питайте чому, сприймайте як умову задачі)
є курточка -пуховик Чікко (світла-рожева, не на кожний день)
є зимова куртка НМ, яка поки ще великувата
варіанти:
1) купити здільний комбез евро зиму і носити саме тоді, коли Ленне мокне, тобто на умовні +5, -5
2) купити напівкомбез, що не мокне. носити з пуховиком Чікко, коли дуже холодно або курткою Ленне, з розрахунку, що дитина не буде (тут велике питання) валятися у снігу
2) купити один нормальний теплий і водонепроникний комбез і не мучатися. роздільний (щоб комбінувати з курткою НМ і пуховиком)? чи здільний, а все інше "викинути"? але все одно ж щось треба мати на змінку?
покладаюся на колективний разум!
варіанти:
покладаюся на колективний разум!
Почемучечка• 02 декабря 2016
я б купила окремо комбез коламбію. він теплий і не промокає. курток у вас вистачає
Кошечка-муркошечка• 02 декабря 2016
Полукомбинезон - под ваши требования.
Простите,но трудно не спросить, а чего промокает ваш?
АБВГДэшница• 02 декабря 2016
Еще вариант обрабатывать периодически спреем водоотталкивающим Ваш Ленне от промокания.
АБВГДэшница• 02 декабря 2016
Ответ дляПочемучечка
А у меня Коламбия сейчас лежит - неудобно носить, снегозащита подскакивает и снег на колготки сразу ( правда комбезу уже много лет, от старшей остался, но свойств не потерял, ухаживала правильно). Зато купила снова полукомбез Ленне - штаны внизу на резинке и со штрипками. Это моя любовь!
А в Коламбии снегозащитная резинка не держится на ботинках (ни на Колумбии, но на Крокс, ни на Беарпау). Хоть бери, да штрипки пришивай((
Я такая боевая
• 04 декабря 2016
дякую, дівчата, за поради!
доречі, гарна ідея про спрей - я весь час про це піздно згадую, коли вже дитину одягаю. це ж треба заздалегідь зробит, щоб вивітрилося, щоб не дихати.
Я такая боевая
• 04 декабря 2016
Ответ дляКошечка-муркошечка
Полукомбинезон - под ваши требования.
жодного секрету - він від першої дитини перейшов, думаю, просто випралося захисне покриття.