Вредняжка• 02 декабря 2016
Питання по переплануванню квартири
Ситуація така: купили одно і двокімнатні квартири в дольову участь , здача літом, плануємо зробити 1 чотирьохкімнатну, чи можуть бути якісь проблеми з тим, що з кухні зробиться кімната, хто з таким стикався? Чи багато часу забирають всі дозволи і т. Д. Квартири суміжні на 1 поверсі
ЧукИГеки• 02 декабря 2016
Нам пояснили, що будь-які зміни - це зміни житлової/загальної площі. Після перепланування подаєте заяву , вони виносять на сесію міськ. ради і тоді дають дозвіл на зміну техпаспорту квартири
Санта Барбара• 02 декабря 2016
Це дуже велика проблема, якщо потрібен переніс ’мокрого місця’, часто неможлива і обов´язково потребує дозволу-візи.
Якщо ж просто заглушити патрубки, то при умові, що до них є доступ, дозволять, як і можна без дозволу.
Бабочки в моём животе• 02 декабря 2016
На первом этаже не должно быть проблем с переносом мокрой зоны.
Вредняжка
• 02 декабря 2016
Трохи неправильно намисала, мала на увазі дві квартири на одному поверсі, поверх п´ятий
Бутылка Кифира• 03 декабря 2016
Ответ дляВредняжка
Мокрые зоны можно переносить по согласованию. А во,т о чем я бы беспокоилась больше - о том, что стена между квартирами чаще всего является несущей. И вот это объединение могут не подписать вообще никогда. Зависит от многих факторов.
Еще - большинство нормальных застройщиков могут все сделать и оформить Вам бумаги еще на этапе строительства. Мы так делали в Киевгорстроем и Аркадой.
Вредняжка
• 03 декабря 2016
На рахунок стін- все добре, ніяких несучих стін рухати непотрібно буде, просто більше цікавить питання кімнати на місці кухні, оскільки кухонь виходить 2, одна з них піде під кімнату, більшість каже, що проблем не буде, а от дехто каже, до якщо робити з кухні кімнату можуть виникнути проблеми з трубами і т. д.