доброго вечора!
дико мерзнуть ніжки у доні (2,5 роки) в мембранних утеплених вовною чобітках і термошкарпетках. Минулого року мерзли у валянках. У старшого сина така ж проблема, та він хоч заздалегідь попереджає, а доня мовчить-мовчить, а потім починає скаржитися, плаче, що дуже змерзли ніжки.
Активність у обох дітей низька, ходять мало (то на самокатах, то на санках - в залежності від погоди)
неможливо погулять ось зараз при -2...0 навіть годину
пам*ятаю за часів Майдану продавали грілки для ніг і рук, але то для дорослих, а чи для діток щось подібне є?
Ответ дляmarysya_ru
когда то здесь продавали маленькие грелочки , были по 8 грн
дякую! а Ви їх не використовували?
marysya_ru• 04 декабря 2016
Ответ дляОлена Фільченко
дякую! а Ви їх не використовували?
нет, как то руки не дошли)
Ответ дляmarysya_ru
нет, как то руки не дошли)
пише продавець, що вони всередині добре відчуваються, певно дитині заважатимуть(
Ответ дляРешка7777
термоноски....
у меня зимней обуви нет, в прошлом году в минус 28 пришлось ехать,
в термоносках выдержали обычные киевские деми.
ми і так носимо, може фірма не та( які порадите?
я собі термолайт (в складі мерінос, і близько 90 %) одягала під демі чоботи при +2 - задубіли тоги